Studentet.info
Njoftime : NJOFTIM
Kyqur 01-09-2005 4:06:02 (1487 Lexime)

UNIONI I PAVARUR I STUDENTĖVE NĖ UP

Njoftohen mediat e shkruara dhe elektronike, se sot me date 01.09.2005 nė ora 16:00 , Kuvendi i UPS-UP-sė organizon konferencė pėr media.
Konferenca do tė mbahet nė Sallėn e Arsimtarėve nė Fakultetin Juridik tė UP-sė, nė kėtė konferencė UPS-UP do tė publikohen qendrimet dhe vendimet e Kuvendit tė UPS-UP-sė rreth situates nė UPS-UP, dhe UP.
Pas konferences do tė organizohet edhe njė koktej pėr gazetarėt

Ju mirėpresim!Prishtinė:01.09.2005 UPS-UP
Ali SEFAJ-kryetar i Kuvendit


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio