Studentet.info
Lajme : DEKLARATĖ E UNIONIT TĖ STUDENTĖVE SHQIPTARĖ
Kyqur 04-10-2005 14:23:55 (1416 Lexime)

USSH u uron studentėve shqiptarė fillimin e vitit tė ri akadsemik

PRISHTINĖ 4 TETOR- Unioni i Studentėve Shqiptarė (USSH), nepėrmjet njė deklarate, tė ardhur nė redaksinė studentet.info, u ka uruar tė gjithė studentėve shqiptarė, kudo qė gjenden ata: nė Universitetet e Kosovės, Shqipėrisė, Maqedonisė e gjetiu, punė, suksese dhe mėsime tė mbara, nė fillim tė kėtij viti akademik. Urime tė veqanta kjo organizatė studentore ka shprehur pėr studentėt tė cilėt pėr herė tė parė e kanė shijuar jetėn studentore, pra pėr tė gjithė studentėt tė cilėt kanė startuar pėr herė tė parė nė kėtė vit akademik.


Urimi i Unionit tė Studentėve Shqiptarė pėrfundon me shpresėn qė ky vit akademik te jetė vit i suksesit dhe i bashkimit tė forcave te dijes studentore shqiptare, dhe integrimit nė universitetet mė me nam nė Evropė.

Nga: B. KRASNIQI
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio