Studentet.info
Njoftime : UNIONI I PAVARUR I STUDENTĖVE TĖ UNIVERSITETIT TĖ PRISHTINĖS
Kyqur 09-10-2005 11:33:30 (1584 Lexime)

NJOFTIMNjė delegacion i UPS-UP-sė i pėrbėr nga Bashkim Mustafa, Bekim Rexhepi, Visar Hajra, Diana Mejzinolli, Nazlije Krasniqi dhe Vjosa Beqaj nesėr do tė udhėtoj pėr nė Mal tė Zi ku do tė takohen me njė delegacion nga Unioni i studentėve tė Universitetit tė Torontosė (Kanada). Nė kėtė takim do tė bėhet shkėmbimi i pėrvojave nė qeverisjen studentore tė Universitetit tė Torontosė dhe tė Universitetit tė Prishtinės. Ky do tė jetė takimi i parė i grupeve punuese tė dy Unioneve pėr projektin e studentėve Kanadez qė do ti propozohet Institucioneve tė Arsimit nė Kosovė pėr Qeverisjen Studentore nė Universitetin e Prishtinės. Pėr detaje mė tė hollėsishme do tė iu njoftoj delegacioni i UPS-UP-sė pas kthimit nga Mali i Zi.
Prishtinė UPS-UP

08.10.2005 Zyra pėr Informim


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio