Studentet.info
Njoftime : UNIONI I PAVARUR I STUDENTĖVE TĖ UNIVERSITETIT TĖ PRISHTINĖS
Kyqur 09-10-2005 11:34:34 (1328 Lexime)

NJOFTIM


Njoftohen tė gjitha mediat e shkruara dhe elektronike se UPS-UP organizon njė konferencė pėr media e cila do tė mbahet tė hėnėn mė datėn 10.10.2005 nė ora 14:00 nė zyrėn e UPS-UP-sė nė Fakultetin e Filologjisė ku nė kėtė konferencė do tė shpalosėn kėrkesat qė UPS-UP do tė ju drejtoi :Kryeadministratorit, Kryeministrit, Parlamentit dhe institucioneve te tjera nė vend, pėr zgjidhjen e shumė problemeve : Grevėn nė UP dhe shumė problemeve me tė cilat po ballafaqohen studentėt nė Universitet.Prishtin UPS-UP

08.10.2005 Zyra pėr Informim


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio