Studentet.info
Njoftime : USSH
Kyqur 16-10-2005 12:45:12 (1396 Lexime)

NJOFTIM

ME RASTIN E NJĖ VJETORIT TĖ THEMELIMIT, GJEGJESISHT ZYRTARIZIMIT TĖ UNIONIT TĖ STUDENTVE SHQIPTARĖ (USSH)


FTOJM TE GJITHA MEDIAT ELEKTRONIKE DHE TE SHKRUARA QE TE MARRIN PJES NE KETE MANIFESTIM STUDENTOR MBAR SHQIPTAR,
MANIFESTIMI MBAHET ME DATĖ 20 TETOR 2005, NE PALESTREN SPORTIVE 1 TETORI NE PRISHTIN DHE FILLON NE ORA 18:00

ARDHJA JUAJ E NDERON KETE MANIFESTIM.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio