Studentet.info
Lajme : See-University
Kyqur 14-11-2005 4:46:07 (1679 Lexime)

FILLON VITI I RI AKADEMIK PĖR STUDIMET PASUNIVERSITARE NĖ UEJL

Tetovė, 14 NĖNTOR- Pėrgjegjėsja pėr Informim nė Universitetin e Europės Juglindore Adelina Marku e cila njėherit ėshtė edhe ligjėruese nė kėtė institucion tė lartė arsimorė nė Tetovė I tha redaksisė tė shtunėn nė njė ceremony solemne do tė bėhet hapja apo fillimi I vitit tė ri Akademik qė ka tė bėjė me studimet pasuniversitare .. Pėrgjegjėsja Marku njėkohėsisht I ka ftuar tė gjithė mediat pėr kėtė ngjarrje qė autoritetet e UEJL-sė e kanė vlerėsuar tė rėndėsishme se nė leximoren e bibliotekės universitare , solemnisht shpallet fillimi i vitit te ri Akademik pėr kėto studime dhe kjo do tė fillojė nė orėn nėntė.Aty do tė jenė present gjithė stafi Akademik dhe pėrfaqėsues tė ndryshėm . (N.Z).
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio