Studentet.info
Lajme : USHT
Kyqur 21-12-2005 6:19:01 (1751 Lexime)


U akreditua programi studimor i farmacisė

TETOVĖ, 21 DHJETOR- Siē kuptojmė nga burime tona tė afėrta nė USHT, dje zyrtarisht ėshtė akredituar programi studimor i farmacisė. Akreditimi i farmacisė pėrkon me rastin e vizitės zyrtare qė u realizua mė 15.06.2005 nė USHT nga Komisioni pėr Akreditimin e universiteteve nė Maqedoni, i kryesuar nga prof.dr. Tito Beliēanec dhe anėtarėt prof. dr. Sheqibe Beadini, prof.dr. Izet Zeqiri dhe prof.dr. Adnan Jashari. (I.K.)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio