Studentet.info
Njoftime : UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTAR- USSH
Kyqur 28-12-2005 15:59:46 (1691 Lexime)

NJOFTIM

Tė nderuar student tė gjithė trojeve shqiptare, Jeni te ftuar tė merni pjesė ne Koncertin Humanitar "Ti Ndimojm tė varfurve dhe Fėmijve tė Dėshmorve" e organizuar nga Unioni i Studentėve Shqiptar Dega Gjilan qė do tė mbahet sonte me datė 28 dhjetor nė ora 19:00 nė Sallen e Sportve Gjilan.

Nė emėr tė staffit tė USSH-sė ju falemenderojmė pėr pjesmarjen.

USSH- Gjilan
28.Dhjetorė 2005

Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio