Studentet.info
Njoftime : NJOFTIM
Kyqur 12-01-2006 15:11:54 (1551 Lexime)

Unioni i Studenteve – UEJL

Tė Premten 13.01.2006 nga ora 12 ne klasen 815, do te mbahet prezentim per studentet, organizuar nga Unioni I Studenteve, ku mysafir do te jene YMCA(Organizate jo-qeveritare amerikane) qe punon ne Kosove , e specializuarne shume fusha.

Temat qe do te prezentohen do te jene:

1.Udhetimet verore, punesimet, dhe praktika ne SHBA, Evrope, etj.

2.Partneriteti dhe shkembimet e pervojave mes studenteve dhe UnionieveStudentore ne rajon.Lusim studentet, qe te jene prezent ne kete ngjarje me rendesi!

Faleminderime !

Unioni i Studenteve – UEJL

Us@seeu.edu.mk Zyra: 400.05

12.01.2006
Tetovė


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio