Studentet.info
Lajme : Nė Maqedoni seri ngacmimesh seksuale tė profesorėve maniak
Kyqur 03-02-2006 10:04:12 (1521 Lexime)

ARRESTOHET PROFESORI PĖR SHKAK TĖ NGACMIMIT SEKSUAL

Manastir, 03 Shkurt- Profesori K.V. (52) i shkollės sė lartė medicinale nė Manastir ėshtė arrestuar pas kallėzimit tė studentes A.D., e cila ėshtė nė vitin e tretė.
Policia e Manastirit ka arritur tė sigurojė dėshmi se profesori ka kryer vepėr penale ngacmim seksual tė studentes me keqpėrdorimin e detyrės zyrtare, sipas nenit 189, alinea 1 tė kodit penal.
Gjykatėsi kujdestar hetues, i shqiptoi masė arresti nė kohėzgjatje prej tetė ditėve, ndėrsa avokati i profesorit tė arrestuar sot parashtroi ankesė deri te Kėshilli penal i Gjykatės themelore nė Manastir.
Pritet qė lėndėn ta marrė gjykatėsja hetuese Sllobodanka Bakovska, ndėrsa sipas paralajmėrimeve tė prokurorit publik Stevēe Tasevski kundėr profesorit do tė parashtrohet aktakuzė. (studentet.info)
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio