Studentet.info
Lajme : NEVZAT BEJTA PĖRKRAH RININĖ SHQIPTARE
Kyqur 16-02-2006 14:55:08 (3538 Lexime)


Komuna e Gostivarit ndihmon studentėt

Komuna e Gostivarit ėshtė e para komunė shqiptare dhe i pari institucion ku udhėheqin shqiptarėt, e cila u ka dalė nė ndihmė studentėve dhe Revistės virtuale “studentet.info”.
Kėrkesės sė “studentet.info”, Nevzat Bejta, njeriu i parė i Gostivarit i ėshtė pėrgjigjur pozitivisht dhe ka ndihmuar me mjete materiale revistėn virtuale tė studentėve shqiptarė, “studentet.info”.
Mjetet qė ka ndarė komuna e Gostivarit pėr revistėn tonė do tė ndihmojnė nė themelimin e “Shoqatės pėr kulturė arsim dhe media”, prezantimin e revistės nė universitetet shqiptare dhe mirėmbajtjen teknike tė “studentet.info”


Nė emėr tė redaksisė “studentet.info”, falėnderojmė kryetarin e Komunės sė Gostivarit pėr transparencėn dhe mbi tė gjitha pėr gatishmėrinė e tij qė tė ndihmojė studentėt.

Nga: Halit AJDINI
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio