Studentet.info
Lajme : Vetvriten pėr Dashuri
Kyqur 22-02-2006 5:32:53 (1515 Lexime)


Tė bashkuar ne botėn Tjetėr

Rumani 22 SHKURT- Dy student te dashuruar , te ikur ne nje krahine turistike ne Rumani, rreth ores 22:00 ishin lidhur me tel te zhveshur { Percjelles elektrik} nga koka deri te kembet dhe pasi ishin puthur e perqafuar me njeri tjetrin per here te fundit kishin futur prizen ne korent dhe TE DY SHKRUMB E HI:
Pas ngjarjes policia rajonale komentoni se vetvrasja eshte bere pasi prinderit e vajzes nuk e lejonin lidhjen e saj me djalin.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio