Studentet.info
Njoftime : NJOFTIM
Kyqur 30-03-2006 7:51:59 (1543 Lexime)

UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ (USSH)

NJOFTIM PĖR MEDIA


Njoftojm te gjitha Mediat Elektronike dhe tė Shkruara , sė mė rasitin e Dites Nderkombetare tė Ambientit mė datė: 01 prillė 2006 Unioni i Studentėve Shqiptarė USSH, organizon nje Aktivitet pėr pastrimin dhe Fidanizimin e Qendres sė Studentėve tė Universitetit tė Prishtines, aktivitetin e USSH e ka perkrarė edhe deget e USSH nė Maqedoni dhe ne Shqiperi, njekosisht dhe Qendra e Studentėve e Universitetit tė Prishtinesė, ky aktivitet fillonė ne ora 10: 00 nė Qėndren e Studentėve te Universitetit tė Prishtinesė.
Motja e e keti Aktiviteti ėshte:
"TĖ BASHKUAR JEMI MĖ TĖ FORTĖ" , TĖ GJITH PĖR NJE AMBIENTĖ MĖ TĖ MIRĖ"

Ju Mirpresim

30/03/2006
Prishtinė


Unioni i Studentėve Shqiptarė
Zyra pėr Informimė
Rini Usiri -Pergjegjes


Kontaktet:
Tel: +377(0)44 372 676
+377(0)44 372 388
+377(0)44 364 409


E-mail: Info-ussh@hotmail.com
u_s_sh@yahoo.com
ussh_3@hotmail.com

Web: www.ussh.net
www.albaner.net


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio