Studentet.info
Njoftime : NJOFTIM
Kyqur 21-04-2006 7:54:38 (1478 Lexime)


PROTESTĖ GJITHPOPULLORE

Unioni i Studentėve Shqiptarė - USSH , nė bashkpunim me organizatat tjera Studentore dhe OJQ jo Studentore ėshte duke bėrė pėrgatitjet e duhura qė mė: 03 maj 2006 tė organizojė Protestė Gjithpopullore nė Prishtinė me moton: "JO NUK NDAHET MITROVICA"
Protesta do tė ketė karakter gjithpopullor dhe do mbahetė nė Prishtinė duke marrshuar nga Fakulteti Filologjik drejt Kuvendit tė Kosovesė.
Ftojmė tė gjithė sė bashku tė marrim pjesė nė te miren tone dhe kombit tone sepse Kosova po ndahetė, ne se bashku, me ju nuk do e lejojmė ndarjen e Kosovesė.

Ftojm te gjitha Organizatat tjera qė kan nje trung te shendosh kombetarė qė te na bashkohenė.

Lusim te gjitha mediate elektronike dhe te shkruara qė tė publikojnė kėtė njoftim.
Kėshilli Organizativ

Sektori pėr Informim
Prishtinė 2006


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio