Studentet.info
Njoftime : NJOFTIME
Kyqur 30-04-2006 8:58:08 (1490 Lexime)

DEKLARATĖ PĖR MEDIA NGA Unioni i Studentėve Shqipetarė


PROTESTĖ GJITHPOPULLORE

Kėshilli Organizativ i Studentėve, nė bashkėpunim me tė gjitha Organizatat Studentore dhe OJQ, jo Studentore,njofton tė gjitha mediat elektronike dhe tė shkruara qė me; 03 maj 2006 nė ora 12:00 organizohet Protestė Gjithpopullore nė Prishtinė, me moton: "JO NUK NDAHET MITROVICA"
Protesta do tė ket karakter gjithėpopullor , mbahet nė Prishtinė duke marrshuar nga Fakulteti Filologjik, drejt Kuvendit tė Kosovės.
Ftojmė tė gjithė sė bashku tė marrim pjesė pėr tė mirėn ton dhe kombit , pėr arsye se Kosova po ndahėt, ne sė bashku me ju, nuk do tė lejojmė ndarjėn e Kosovės.

Press Konferencė

Njoftojmė mediat e shkruara dhe elektronike qė mė datėn: 2 maj 2006, nė ora 14:00,do tė mbahet Konferencė pėr media rreth ecurisė sė Protestave Gjithėpopullore, Press konferenca do tė mbahet nė Drejtorinė e Qendrės sė Studentėve tė Universitetit tė Prishtinės.

Ftojmė mediat qė ta pėrcjellin kėtė konferencė.
Me respekt pėr mediat Shqiptare
Kėshilli Organizativ i Studentėve

Sektori pėr Informim
Prishtinė 2006


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 -
23-04-2013 10:24:28 -
11-02-2013 2:53:44 -
04-02-2013 9:10:46 -
24-01-2013 4:14:13 -
22-01-2013 5:45:27 -
05-01-2013 8:43:43 -
02-01-2013 7:57:35 -
20-12-2012 3:29:40 -
10-12-2012 7:56:37 -

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio