Studentet.info
Lajme : Organizim pėr zgjedhjen e semimaturantėve mė tė mirė
Kyqur 19-05-2006 9:15:08 (1282 Lexime)


"Tė Nxisim dijėn, tė investojmė pėr ardhmėrinė"

TETOVĖ, 19 MAJ- Forumi Rionor Islam organizon manifsetim pėr zgjdhjen e semimaturantėve mė tė mirė nė Tetovė dhe rrethinė.
Organzimi i kėtij manifestimi do te mbahet me date 25 MAJ 2006 ne Pallatin e Kultures ne Tetove ku te miresardhur jane te gjith te interesuarit per te njdekur kete manifestim.
Me moton "Tė Nxisim dijėn, tė investojmė pėr ardhmėrinė" do tė zgjidhen mė te miret ku do te shperblehen me dhurata solide.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio