Studentet.info
Lajme : Studentja fitoi "Mis tė Kampionatit Botėror nė futboll"
Kyqur 02-06-2006 11:55:26 (1455 Lexime)


Studentja nga Togo Mis e KB nė Gjermani

BERLIN, 2 QERSHOR-Studentja nga Togo fitoi nė zgjedhjen e parė pėr "Mis tė Kampionatit Botėror nė futboll", qė mbrėmė u mbajt nė Rust, Gjermani, vendi nikoqir i Mundialit tė ardhshėm.

Ebuige Badaku (24) u bė Misja e parė nė njė kampionat botėror nė futboll nė konkurrencė prej 32 kandidateve nga vendet pjesėmarrėse nė Kampionatin nė Gjermani.

Krahas titullit, vajza e zezė ėshtė shpėrblyer edhe me njė veturė kabriolet dhe 2.000 euro.

Jurinė nė zgjedhjen e mises e pėrbėnin futbollistė profesionistė. /Makfaks/
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio