Studentet.info
Njoftime : NJOFTIM
Kyqur 22-06-2006 5:50:30 (1402 Lexime)

NJOFTIM

Njoftohen tė gjitha mediat e shkruara dhe elektronike se:
Organizohet konferencė pėr media nga kėshilli organizativ ne pėrbėrje :

-Parlamenti i Studenteve dhe Universiteti i Prishtinės.
Me datė: 06.05.2006
ne ora 15:00.
Vendi: Rektorati i Universitetit tė Prishtinės(salla e Senatit).

Ne konferencė do tė marrin pjesė:

Prof.dr. Ibrahim Gashi - zėdhėnės i UP-sė
Prof.dr. Adem Rusinovci – nga Senati i UP-sė
Elbasan Hoti -kryetar i Parlamentit tė Studenteve
Gezim Qerimi –nėnkryetar dhe
Sejdi Hoxha -nėnkryetar

Konferenca ėshtė thirrur me qellim tė shpalosjes se aktiviteteve tona tė pėrbashkėta tė cilat do ti ndėrmarrim si Universitet dhe Parlament i Studenteve rreth ndėrhyrjes se dhunshme ne UP,nga Qeveria e Kosovės pėrkatėsisht M.A.SH.T-i.
Prishtinė:06.05.2006 Kėshilli Organizativ


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull


Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio