Studentet.info
Lajme : NJOFTIM
Kyqur 28-06-2006 10:21:08 (1664 Lexime)

Njoftim pėr tė interesuarit pėr studime nė institutet e USHT-sė

TETOVĖ, 28 QERSHOR- Kėshilli i rektoratit tė Universitetit Shtetėror tė Tetovės ka lėshuar njoftim pėr kandidatėt, tė cilėt konkurrojnė pėr studime nė tre institutet e reja tė kėtij universiteti: inxhinierinė ekologjike, mekatronikėn dhe inxhinierinė ekonomike.
Kandidatėt qė do tė pėrcaktohen pėr drejtimin inxhinieri ekologjike duhet tė aplikojnė nė programin stu-dimor biologji pranė fakultetit tė shkencave humane dhe arteve. Kandidatėt qė kanė zgjedhur drejtimin e mekatronikės duhet tė ap-likojnė nė programin studimor fizikė-kimi pranė FShMN dhe kandidatėt e interesuar pėr inxhinieri ekonomike nė fakultetin ekonomik.
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio