Studentet.info
Lajme : Fuere nė Tetovė do tė mbaj ligjeratė
Kyqur 17-07-2006 8:35:34 (1405 Lexime)


Ligjėrim i Fueres nė Universitetin e EJL-sė nė Tetovė

TETOVĖ, 17 KORRIK- Ligjėrimi nė temėn "Pikėpamjet e aderimit tė Maqedonisė nė BE nė kontekst tė Zgjerimit tė Ballkanit - fakte, sfida dhe obligime", do tė mbahet sot nė Tetovė.

Nė kėtė temė do tė flasė shefi i misionit tė Bashkimit Evropian (BE) nė Maqedoni, ambasadori Ervan Fuere.

Evroambasadori Fuere do tė flasė nė kuadėr tė sesionit tė Universitetit ndėrkombėtar veror Maqedoni, qė sivjet mbahet nė Universitetin e Evropės Juglindore nė Tetovė. /Makfaks/
Artikujt tjera
24-04-2013 5:01:55 - Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit
23-04-2013 10:24:28 - Tė diplomuar bredhin rrugėve
11-02-2013 2:53:44 - Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani
04-02-2013 9:10:46 - Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT
24-01-2013 4:14:13 - Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė
22-01-2013 5:45:27 - Ndahet nga jeta Agron Reka ish rektor i USHT-sė
05-01-2013 8:43:43 - Studentėt, mėrgimtarėt e 'tokės sė premtuar'
02-01-2013 7:57:35 - Sadi Bexheti: Transparenca, kryeprioriteti i mandatit tė parė
20-12-2012 3:29:40 - UEJL, Parlamenti Studentor prezanton programin e vet para studentėve
10-12-2012 7:56:37 - Pėrurohet konservimi i fasadės sė jashtme tė Xhamisė sė Larme

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio