Studentet.info
RSS Feed
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (11)
Njoftime : NJoftim
Kyqur 25-05-2005 12:08:45 (1665 Lexime)

UNIONI I PAVARUR I STUDENTĖVE I UNIVERSITETIT TĖ PRISHTINĖS

Njoftohen tė gjitha mediat e shkruara dhe elektronike se UPS-UP ka organizuar njė turnir nė volejboll dhe nė futboll, po nė kėtė organizim neser mė datėn 26.05.2005 nė ora 17:30 do tė mbahet finalja nė tė dy sportet loja do tė zhvillohėt nė fushėn e sportit nė Qendrėn e Studentėve ,ku do tė marrinė pjesė shumė student tė Universitetit tė Prishtinės dhe drejtues nga Universiteti , pas mbarimit tė lojės do tė ndahėn shpėrblimet pėr ekipet fituese.
Kėto ēmime i ndajnė kryetari i UPS-UP-sė z. Sejdi Hoxha nė bashkėpunim me drejtuesit e Universitetit tė Prishtinės.


Prishtinė UPSUP
25.05.2005


Njoftime : Njoftim
Kyqur 25-05-2005 11:52:43 (1682 Lexime)

UNIONI I STUDENTĖVE NĖ UEJL

Lajmėrohen absolventėt dhe stafi akademik i UEJL-sė se me datė 13 qershor 2005 Unioni i Studentėve organizon Absolventijadėn e Parė tė UEJL-sė. Mbrėmja solemne do tė mbahet nė sallat e hotelit.
“ALEKSANDER PALLACE” Nė Shkup.

Nė mbrėmje janė tė ftuar grupi i mirnjohur muzikor ELITA 5 dhe kėngėtarja LORI

Gjithashtu Ju ofrohet meny e pasur si dhe pije (joalkoolike) pa kufi.

Lusim studentėt e interesuar tė bėjnė rezervimet tek zyrat e US-sė dhe Klubit “Menaxhment” tė objekti 400

Rezervimi i biletave mund ta bėni nga data 23 Maj 2005 (e Hėnė) deri mė Qershor 2005

Ēmimi pėr biletat 1000 den

Tetovė- US UEJL
23.05.2005


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (11)

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio