Studentet.info
RSS Feed
Shendeti : Mėnyrat pėr tė rimodeluar silutėn tėnde
Kyqur 22-04-2006 10:35:06 (3534 Lexime)


Mėnyrat pėr tė rimodeluar silutėn tėnde

Kronometrin nė dorė! Ja 3 programe tė shpejta dhe superefikase. Tė lejojnė tė rimodelosh siluetėn tėnde, tė shmangėsh stresin, t ė rifitosh lehtėsinė e peshės. Zgjidh dietėn ‘'sprint'', qė pėrshtatet me ty.

3. DIETA QĖ TĖ SHFRYN

Objektivi: ul barkun. Dieta 3- ditore qė propozojmė ka njė efekt tė menjėhershėm pėr shfryrjen e barkut.Kjo dietė ėshtė e pasur me proteina, me pak karbohitrate dhe ėshtė ideale pėr njė provė pėr rrobat e banjės. Rezultati? Silueta juaj do tė jetė perfekte.

• Plusi i kėtij programi ende nuk ka pėrfunduar duke ndjekur kėtė program nuk do tė kesh atė ndjesinė e urisė por do tė jesh shumė energjike: si meritė e perimeve ushqyese me tė cilat do tė fillosh ēdo vakt.Pėr tė patur njė bark petė ha me ngadalė dhe pėrtyp ngadalė.

Mė shumė...

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio