NĖ VENDĖ TĖ URIMIT!

Data 20-12-2006 12:38:52 | Tema: Lajme


NĖ VENDĖ TĖ URIMIT!

Anashkalohet studentet.info


Universiteti Shtetror i Tetovės, ka anashkaluar revistėn mė tė madhe virtuele tė studentėve shqiptar www.studentet.info

Stafi drejtues kėrkon sqarim publik nga organizatorėt e manifestimit pėr kėtė lajthitje tė tyre.

Organizatorėt e kėtij manifestimi kanė mbyllur dyertė e mbi 15 mijė studentėve dhe familjeve tė tyre qė ēdo ditė informohen nga kjo revistė.

Jopėrgjegjėsia e organiztorėve tė manifestimit pėr nderė tė themelimit tė USHT-sė, shpresojmė tė jetė e fundit dhe dyrtė pėr studentėt do tė mbesin gjithmon tė hapura, pasi universiteti ekziston pėr studentėt.

Edhe pėrkundėr anashkalimit tė revistės sonė, studentet.info do tė vazhdojnė tė jetė burimi i informimit tė studentėve dhe opinionit tė gjėrė publik.

Studentet.info ka qenė dhe do tė jetė njė revistė serioze dhe do tė vazhdoj tė informoj pėr tė gjithė tė mirat dhe tė kėqijat nė kėtė universitet dhe nė tė gjithė universitetet, pa marė parasyshė se i konvenon apo jo dikujtė.

Studentet.info ju uron tė gjithė studentėve tė USHT-sė festėn, poashtu edhe gjithė shqiptarėve tė cilėt kanė njė meritė shumė tė madhė nė ekzistimin e kėtij institucioni tė lartė arsimor

Me respekt

Studentet.infoKy artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1138