Fakulteti Juridik - ligjėratė speciale mbi hetimet e krimeve financiare

Data 26-04-2008 2:50:05 | Tema: Njoftime


Tė nderuar studentė,

ju njoftojmė se tė hėnėn, mė 28 prill 2008, nė orėn 14,30, nė amfiteatrin e madh, tė Universitetit AAB, do tė zhvillohet njė ligjėratė speciale nė lidhje me hetimet mbi krimet financiare.

Ligjėruese, nė temėn "Planifikimi dhe zhvillimi i hetimeve tė krimeve financiare", do tė jetė Shehribane Selimi, zyrtare ligjore nė Zyrėn e Prokurorėve Special tė Kosovės.

Jeni tė mirėseardhur!


Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1655