Nėnshkruhet Marrėveshja pėr Bashkėpunim nė mes tė Universitetit AAB dhe Asociacionit tė Komunave tė Kosovės

Data 20-05-2008 4:00:06 | Tema: Njoftime


Njoftohen studentėt e Universitetit AAB, stafi pedagogjik dhe administrativ, se nė kuadėr tė bashkėpunimit me institucione tė ndryshme, vendore e ndėrkombėtare, tė martėn mė 20 maj 2008, nė orėn 11,30 nė Universitetin AAB do tė nėnshkruhet marrėveshja me Asociacionin e Komunave tė Kosovės.
Nė nėnshkrimin e Marrėveshjes do tė marrė pjesė edhe kryetari i kėtij Asociacioni, z. Bajram Rexhepi
arrėveshja pėr bashkėpunim ndėrmjet Universitetit AAB dhe Asociacionit tė Komunave tė Kosovės, do t’ u mundėsojė studentėve tė Universitetit AAB tė kryejnė praktikėn studentore nė Kuvendet komunale tė Komunave tė Kosovės.

- Nėnshkrimi i marrėveshjes pėr bashkėpunim nė mes Universitetit AAB dhe AKK

E martė: 20 maj 2008
Ora: 11:30
Vendi: Amfiteatri 1Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1675