Kandidati Rexhep Suma, mbron temėn e Masterit

Data 05-06-2008 3:12:16 | Tema: Njoftime


Ju njoftojmė se tė shtunėn, mė 7 qershor 2008, ora 12:00, nė Univeristetin AAB, kandidati Rexhep Suma, mbron temėn e masterit:

“Fenomeni dhunė nė television”, para Komisionit:

Prof. ass. Ibrahim Berisha, kryetar
Prof. ass. Dr. Milazim Krasniqi, mentor
Prof. ass. Dr. Rrahman Paēarrizi, anėtar

Kandidati Rexhep Suma, ėshtė vijues i gjeneratėt sė parė tė studentėve nė studimet postdiplomike MASTER nė drejtimin Komunikim Masiv dhe Gazetari. tė Universitetit AAB.


Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1689