DEBATI UNIVERSITAR

Data 26-06-2008 2:20:46 | Tema: Njoftime


Njoftohen tė gjithė profesorėt dhe studentėt e Universitetit Shtetėror tė Tetovės, se tė enjten, 26 Qershor 2008 me fillim nė ora 20 h, nė Amfiteatrin e Rektoratit tė USHT-sė do tė mbahet Debati Universitar, me temė:

“Studimet pasdiplomike nė USHT”

Pjesėmarrės nė debat:

1. Rektori i USHT-sė , prof. dr. Sadi Bexheti
2. Dekanėt e fakulteteve

Data: 26 qershor (e enjte)
Ora: 20 h
Vendi: Amfiteatri i Rektoratit tė USHT-sė

Ftohen profesorėt, studentėt e USHT-sė si dhe gjithė tė interesuarit tė marrin pjesė nė debat.

Zyra pėr informim e USHT-sė


Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1708