KURSE tė gjuhės Angleze, Gjermane dhe Italiane

Data 25-09-2008 5:47:13 | Tema: Njoftime


FORUM-i pėr Shoqėri, Shkencė dhe Kulturė – UNIVERSITAS
FORUM for Society, Science and Culture – UNIVERSITAS

Forumi pėr Shoqėri, Shkencė dhe Kulturė - ,,UNIVERSITAS’’ nė Tetovė nga 1 tetori fillon me mbajtjen e kurseve intensive mujore, tremujore dhe gjashtmujore (ēdo ditė nga e hėna e deri tė premten, 16.30 – 19.30) nė gjuhėn angleze, gjermane dhe italiane.

Ftohen tė gjithė tė interesuarit tė paraqiten nė E-mail-in e forumit: r_universitas@yahoo.com ose nė numrin e tel. 070 533 291.
Grupet do tė pėrbėhen nga 10 persona, dhe orėt do tė mbahen nė pajtueshmėri me kandidatėt. Pedagogėt qė do ta zhvillojnė mėsimin e gjuhėvė janė profesorė universitar. Pėr informata tjera tė hollėsishme drejtohuni nėpėrmjet E-mail-it apo numrit tė celularit tė lartshėnuar.

Poashtu japim tė dhėna dhe ndihmė pėr studime nė perėndim(Gjermani, Austri dhe Zvicėr), ndihmė nė marrjen e vizave Shengen, etj.

Ju mirėprėsim pėr bashkėpunim !

Adresa: Blok 82, AB I, 1-6, 1200 Tetovė; Tel.: 071 313 313; E-mail: r_universitas@yahoo.com; Website: www.forumi-universitas.org ; Xhirollogaria: 200001101255833, Stopanska Banka, A.D. Skopje; Numri tatimor: 4028004140962Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1774