NJOFTIM

Data 05-10-2008 6:53:17 | Tema: Njoftime


Njoftohen studentėt e Universitetit Shtetėror tė Tetovės dhe gjithė tė interesuarit se me datė 06 tetor 2008 mbahet ceremoni me rastin e fillimit tė vitit tė ri akademik dhe me rastin e fillimit me punė pėr herė tė parė tė Fakultetit tė Shkencave tė Mjekėsisė pranė USHT-sė. Hapjen e ceremonisė do ta bėjė Rektori i USHT-sė, prof. dr. Sadi Bexheti, ndėrsa pjesėmarrės janė pėrfaqėsues tė Qeverisė sė RM-sė, ministrat e arsimit e shkencės dhe ai i kulturės, rektorė tė mė shumė universiteteve nga vendi dhe bota, pėrfaqėsues tė shumė shoqatave e organizatave etj.Data: 06 tetor 2008
Ora: 11 h
Vendi: Hapėsirat e Rektoratit tė USHT-sėJeni tė mirėseardhur...


Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1788