Studentja Natalie Dylan shet virgjirinė 2.8 milion Euro

Data 13-01-2009 6:41:02 | Tema: LajmeNjė studente amerikane e cila ka vendosur nė ankand virgjėrinė pėr tė paguar pėr studimet e saj ka pranuar oferta deri nė 2.77 milionė euro.

Natalie Dylan, 22-vjeēare, ėshtė duke shitur veten pėr tė pasur mundėsi qė tė paguajė shkallėn e saj master nė degėn e Terapisė familjare dhe martesės.

Ajo pohon se oferta e saj pėr njė natė ka bindur 10.000 meshkuj qė tė paraqesin ofertat e tyre pėr seks me tė.

Shtatorin e kaluar, kur u paraqit pėr herė tė parė ankandi i saj, ajo kishte pranuar oferta deri nė 180.000 euro, por qė prej atėherė interesimi pėr tė ėshtė rritur jashtėzakonisht shumė.
Studentja e cila ka diplomuar nė Studimet Gjinore kėmbėngulė se ajo nuk po e pėrul veten aspak.

“E di se shumė njerėz do tė mė dėnojnė pėr kėtė sepse ėshtė tabu, por unė me tė vėrtetė nuk kam problem me kėtė punė”, ka thėnė ajo.

"Mendoj se si unė ashtu dhe personi me tė cilin do ta bėjė do tė fitojmė shumė nga marrėveshja”, ka pėrfunduar ajo.(Telegrafi)Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1876