Pėrpara USAID-it prezantohet puna e suksesshme e studentet.info

Data 30-04-2009 8:58:23 | Tema: Lajme


TETOVĖ, 30 PRILL - Drejtori i ueb faqes Studentet.info, Rami Mislimi, ėshtė takuar tė enjten nė Kėndin Amerikan nė Tetovė me drejtorin e Zyrės pėr arsim nė USAID, Dvejn Li.

Gjatė kėtij takimi, Mislimi ka prezantuar ueb faqen Studentet.info dhe punėn qė ėshtė bėrė deri mė tani nė afirmimin e studentėve dhe ideve tė tyre, por edhe nė tė njėjtėn kohė edhe hulumtimet tė cilat kanė mundėsuar luftimin e dukurive negative nė universitetet shqiptare.


Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=1949