Gazeta KOHA vendos bashkėpunim me portalin Studentet.info

Data 29-03-2011 8:01:49 | Tema: Lajme


Portali i gazetės KOHA – www.koha.mk ka vendosur sot, bashkėpunim me portalin social Studentet.info.

Ky bashkėpunim ka tė bėjė me rritjen e cilėsisė sė tė dy portaleve.

Koha mbetet e hapur pėr bashkėpunim me portale tjera, jo vetėm nė Maqedoni, por edhe mė gjerė.

Qėllimi ynė ėshtė informimi i saktė, i shpejt dhe me kohė.Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=2168