Njoftim

Data 25-05-2005 11:52:43 | Tema: Njoftime

UNIONI I STUDENTĖVE NĖ UEJL

Lajmėrohen absolventėt dhe stafi akademik i UEJL-sė se me datė 13 qershor 2005 Unioni i Studentėve organizon Absolventijadėn e Parė tė UEJL-sė. Mbrėmja solemne do tė mbahet nė sallat e hotelit.
“ALEKSANDER PALLACE” Nė Shkup.

Nė mbrėmje janė tė ftuar grupi i mirnjohur muzikor ELITA 5 dhe kėngėtarja LORI

Gjithashtu Ju ofrohet meny e pasur si dhe pije (joalkoolike) pa kufi.

Lusim studentėt e interesuar tė bėjnė rezervimet tek zyrat e US-sė dhe Klubit “Menaxhment” tė objekti 400

Rezervimi i biletave mund ta bėni nga data 23 Maj 2005 (e Hėnė) deri mė Qershor 2005

Ēmimi pėr biletat 1000 den

Tetovė- US UEJL
23.05.2005


Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=347