NJoftim

Data 25-05-2005 12:08:45 | Tema: Njoftime

UNIONI I PAVARUR I STUDENTĖVE I UNIVERSITETIT TĖ PRISHTINĖS

Njoftohen tė gjitha mediat e shkruara dhe elektronike se UPS-UP ka organizuar njė turnir nė volejboll dhe nė futboll, po nė kėtė organizim neser mė datėn 26.05.2005 nė ora 17:30 do tė mbahet finalja nė tė dy sportet loja do tė zhvillohėt nė fushėn e sportit nė Qendrėn e Studentėve ,ku do tė marrinė pjesė shumė student tė Universitetit tė Prishtinės dhe drejtues nga Universiteti , pas mbarimit tė lojės do tė ndahėn shpėrblimet pėr ekipet fituese.
Kėto ēmime i ndajnė kryetari i UPS-UP-sė z. Sejdi Hoxha nė bashkėpunim me drejtuesit e Universitetit tė Prishtinės.


Prishtinė UPSUP
25.05.2005Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=348