LAJMERIME

Data 31-05-2005 5:45:08 | Tema: Njoftime

SEE-UNIVERSITY

Tė nderuar studentė/ tė punėsuar nė UEJL,Sa i pėrket aktivitetit pėr dhurim tė gjakut i cili tanimė ėshtė bėrė traditė nė Universitetin tonė, Ju informojmė se edhe kėtė vit do tė ketė njė aktivitet tė tillė. Ju mund tė jepni kontributin tuaj duke filluar prej ditės sė hėnė (30 maj 2005) – e deri tė premten (03 qershor 2005). Gjatė kėtyre pesė ditėve ekipi i transfuziologjisė do tė qėndrojė nė Universitetin tonė nė periudhėn prej 09:00 nė mėngjes e deri mė 16:00 pasdite, nė dhomėn 201.01.6.

Mos lėshoni mundėsinė tė tregoni humanitetin Tuaj, t’i ndihmoni dhe t’jua shpėtoni jetėn atyre tė cilėt vėrtet kanė nevojė pėr gjakun tuaj.Universiteti i Evropės Juglindore


Tetovė,
31 MAJ 2005


Ky artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=367