NJOFTIM

Data 13-04-2006 2:57:50 | Tema: Lajme

NJOFTIM PĖR MEDIA

Ftohenė tė gjitha mediat elektronike dhe tė shkruara se mė date 15.04.2006, tė Shtunėn nė ora edhe 5 nė 12:00 nė Mitrovicė, organizohetė njė protestė paqėsore , mė motonė “ KUNDER NDARJESĖ SE MITROVICESĖ, PĖR RUAJTJEN E PAQESĖ”Protesta paqesore mbahet nė Mitrovicė nė qėnder tė qytetit: “Sheshi i Jasharajve”, tė lapidari i Mehė Ukesė.Ftojmė tė gjithė Studentet dhe qytetaret e Kosovesė qė tė na bashkangjitenė.Prishtinė

Prillė 2006Zyra pėr Informim e USSH-sė

Rini Useiri-PergjegjesėKėshilli Organizativė

Lėvizja Intelektualė pėr Referendum “LIR”

Unioni i Studentėve Shqiptarė “USSHKy artikull vjen nga Studentet.info
https://www.studentet.info

Origjinali i kėtij artikulli gjendet nė:
https://www.studentet.info/modules/news/article.php?storyid=851