Studentet.info

Oferta Reklamuese

Duke u nisur nga dėshira pėr njė bashkėpunim tė frytshėm dhe afat gjatė studentet.info ju ofron mundėsinė pėr tė reklamuar nė faqen tonė tė internetit. Mė vazhdim i keni hapsirat reklamuese si dhe ēmimoren.

Studentet.info

Reklama 1:
- Dimenzioni: 468x60,
- Shfaqet nė ēdo faqe,
- Ėshtė reklame dinamike.
Reklama 2:
- Dimenzioni: 600x90,
- Ėshtė reklame statike.
Reklama 3:
- Dimenzioni: 600x90,
- Ėshtė reklame statike.

Reklama 4:
- Dimenzioni: 600x90,
- Ėshtė reklame dinamike.

Reklama 5:
- Dimenzioni: 140x250,
- Shfaqet nė ēdo faqe,
- Ėshtė reklame dinamike.

Reklama 6:
- Dimenzioni: 140x140,
- Ėshtė reklame dinamike.

Reklama 7:
- Dimenzioni: 140x70,
- Ėshtė reklame dinamike.
 
Reklama 8:
- Link reklamė,
- Ėshtė reklame statike.

Vėrejtje:
- Hapsirat 2, 3 dhe 4 janė nė dispozicion vetėm pėr kompanit, instuticionet si dhe organizatat e ndryshme.
- Studentet.info ėshtė faqe familjare andaj nuk jep hapsirė pėr reklamim tė faqeve me pėrmbajtje pornografike, pirat softwerik dhe tė ngajshme.


Pėr ēdo informacion tė mėtejshėm na shkruani nė marketing@studentet.info ose klikoni kėtu qė tė kaloni tek formulari pėr kontakt.

Gjithashtu stafi studentet.info tė gjithė vizitorėve qė dėshirojnė tė jenė pjesė e shėrbimit tė marketingut ju mundėson njė bashkėpunim duke i ndihmuar uebfaqes dhe njekohesisht duke i ndihmuar vetvetes. Nėse ju keni aftėsi bindese pėr tė reklamuar faqen tonė ju mundeni lirisht tė drejtoheni nė cilėn do kompani duke prezentuar hapsirat reklamuese dhe kėshtu mund ti fitoni 20 % te shumės se reklames.

Ju falenderojmė pėr ndihmėn Tuaj!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio