Studentet.info
Kur do tė bėhet Pavarėsia e Kosovės?
Sondazhi ka skaduar nė 2007/12/31 15:04
Janar 22 % 22 % (242)
Shkurt 15 % 15 % (164)
Mars 18 % 18 % (203)
Prill 2 % 2 % (32)
Maj 6 % 6 % (73)
Qershor 2 % 2 % (25)
Nėntor 0 % 0 % (10)
Dhjetor 3 % 3 % (43)
Asnjėher 26 % 26 % (284)
Gjithėsejt vota: 1076

 
Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
r.mislimi
Postuar nË: 2007/12/11 5:01  E ndryshuar: 2007/12/11 5:01
Webmjeshtėri
I bashkangjitur: 2004/11/25
Prej:
Postimet: 3277
 Cka Mendoni per Pavaresin e Kosoves?
Te nderuar anetar, vizitor kur mendoni se do te shpallet Pavaresia e Kosoves?
Duke e pare se Faktori Nderkombetare po e zvarit duke e shtyre ne data te pacaktuara a mendoni se Partit Politike Kosovare jane te pa pjekura?
genc gashi
Postuar nË: 2007/12/11 6:45  E ndryshuar: 2007/12/11 6:45
Home away from home
I bashkangjitur: 2006/12/27
Prej:
Postimet: 670
 Ska Pavaresi
Pavaresia e Kosoves nuk behet me Servila si Hashim Thaci, Veton Suroi, Agim Ceku, Fatmir Sejdiu , Kol Berisha. PO me trima tjere.

Ska pavaresi
Anonim
Postuar nË: 2007/12/11 7:54  E ndryshuar: 2007/12/11 7:54
 AH moj Kosove
A moj Kosove cka te ka gjete. Me kto Kopila sbehet Shtet.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/11 12:38  E ndryshuar: 2007/12/11 12:38
 nuk do te ket kurr pavarsiii
kurr nuk do te jet kosova e pavarur jom shume i sigurt se nuk ka kush me sjell pavarsii breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedsfdsf
Anonim
Postuar nË: 2007/12/11 13:48  E ndryshuar: 2007/12/11 13:48
 komentet duhen qithmon te lira per cdo qitetar
por ki koment eshte per cdo person dhe per cdo qitetar te kosoves se pavarsia eshte ne dirt e kosoves tuj rrah por pavarsin duhet ta majm o vllezer shqipetar me kaq e perfundoj ket koment ju prsh klm
Anonim
Postuar nË: 2007/12/11 17:52  E ndryshuar: 2007/12/11 17:52
 Pavaresia
i sigurt se ne shkurt!
Anonim
Postuar nË: 2007/12/12 7:38  E ndryshuar: 2007/12/12 7:38
 anonin
me siguri ne janar de ja apen pavarsin!
Anonim
Postuar nË: 2007/12/12 11:03  E ndryshuar: 2007/12/12 11:03
 Helloo
Ku Jenii Breh A jeni Mirr ...? Qysh po Kalonii...? Interesontt kerrkon spe ngjoohh weq po shkruiii qetuhh...Bye Bye
Anonim
Postuar nË: 2007/12/12 11:07  E ndryshuar: 2007/12/12 11:07
 King TBA= T...N...
Ahh Pawarsiieenn Shum SHpeitt Kenaa Me Fituee Wallaaii Mos t'iavv Nin..? Shqiptari Gjith Ka Fituee edhee Apett ka Me Fituee skaa qaree...? Kysmett kenaa mu boee te pavarur edhee kena mu qnakkk:P...
Anonim
Postuar nË: 2007/12/12 15:10  E ndryshuar: 2007/12/12 15:10
 KERCOVA
NESE SKA PAVARSI DO FILLOJ LUFTA
Anonim
Postuar nË: 2007/12/12 16:06  E ndryshuar: 2007/12/12 16:06
 Lufta nėse duhet me ja fillua,atØher nė Kėrcovė
Mua me dhimset shumė diskriminimi i shqiptarve ne Kėrcovė prandaj mendoj se kesaj radhe nėse duhet me nis luftė duhet me ja fillu nė Kėrcovė.Ndoshta ngopeni me luft atje.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/13 7:58  E ndryshuar: 2007/12/13 7:58
 hiihhihih
mos u tutni se asht prap se prap kumanova per luft mos u tutni a ju tetovart shitne prap luften ;) e na nuk e shesim ishalla bahet mir per kosoven
Anonim
Postuar nË: 2007/12/13 11:07  E ndryshuar: 2007/12/13 11:07
 PAVARESIA
mirembrema,i pershendes te gjith vizitoret e web faqes "studentet.info"per sa i perket paveresise se kosoves,nese me lejohet te komentoj,atehere kisha thene se ne muajin maj definitivisht do te kemi nje shtet te ri sovran,multietnik dhe te pavarur....
DREJTESIA GJITHSESI DUHET TE TRIUMFOI....
Anonim
Postuar nË: 2007/12/13 11:22  E ndryshuar: 2007/12/13 11:22
 PAVARESIA
koment nese me lejohet per qat djalosh nga kumanova qe eshte tu u zgerdhi kaq shum.
ty qysh po ta nxen goja me fol asi fjal te ndyta,e pse po ban dallime dhe percarje ne ish luftetaret e UCK-se,sigurisht me keto fjal qe ke shkruar ti se "tetovaret e kane shit luften"-besoni vellezer se ky majmunu me titullin hihihihi,po te kishte qen lufteter i UCK-se do kishte qene tradhetari me i madh ne historine e kombit shqipetar.
e ki leht ti me fol pasi perfundoi lufta,ndoshta je bindur ne ate komentin qe ke shkruar,se realisht ti paske qen nje kriminel qe paske shitur armatim pas luftes se 2001-shit.
JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIM
Anonim
Postuar nË: 2007/12/13 17:04  E ndryshuar: 2007/12/13 17:04
 Pavarsia e Kosoves do te shpallet ne Mars lidhur me festen e Prekazit ne familjen e kom. legjendar Adem Jashari
Pavarsia e Kosoves do te shpallet ne Mars lidhur me festen e Prekazit ne familjen e Komandantit Legjendar Adem Jashari, per ket te jeni te bindur me Rrespect Tony
Anonim
Postuar nË: 2007/12/13 17:11  E ndryshuar: 2007/12/13 17:11
 Pavarsia
Te dashur qytetar te Kosoves te jeni te bindur tash per Pavarsin e kosoves , ky ishte synim i SHBA duke vene Thaqin kryeminister se vet fakti tregon si ne kohen e Ismal Qemalit as 1912 nuk ja kane thene Pavarsin Shqiperise por duke perkrahur Londra Shqiperin edhe e Shpall Ismal beu , tash mu sikur ne ate kohe me perkrahje te SHBA THaqi e ka ne dore Pavarsin por eshte ne Pergatije e siper dhe Mendimi i thaqit eshte qe Ta lidhe me Festen e Marsit te Prekazit me Rrespekt TONY
Anonim
Postuar nË: 2007/12/14 4:05  E ndryshuar: 2007/12/14 4:05
 kercova
me te vertet u be pak si monoton per popullin shqiptar panvarsia se te gjithe e presim me pa durim?
por kini durim se shpjet do shpallet!
pasi qe 35 % e shqiptarve vec e dine daten e shpalljes?
Pra mund ta uroni vllahu me vllan Panvarsin se i ka ardh koha

pra kam rastin te gjidhve tua uroj
URIME PANVARSIA E KOSOVES
POPULLI SHQIPTAR KA HISTORI TE MIR QE ANJI POPULL NE BOT NUK E KA NE CDO HER KUR LUFTOJM PER DICKA FITOJM !:
Anonim
Postuar nË: 2007/12/14 14:21  E ndryshuar: 2007/12/14 14:21
 pavarsi
pavarsin do ta kemi shum shpejt dhe te ghith shqiptart do festoj pet ate dite te madhe qe e presim me vite
Anonim
Postuar nË: 2007/12/14 15:09  E ndryshuar: 2007/12/14 15:09
 pavarsia ne rend te pare
nuk do te behet pavarsia e kosoves perderisa e kan ne dor njerez qe shohin interesat e veta sic jan americanet.........kjo tem eshte shum e gjere per te diskutuar por let tmbetet me kaq nga ana ime tung
gajur
Postuar nË: 2007/12/14 15:45  E ndryshuar: 2007/12/14 15:45
Just popping in
I bashkangjitur: 2007/3/21
Prej:
Postimet: 2
 pavarsija
mir mroma paraqitem nga tetova heroike pavarsija po se po dot na vije sabri eshte ma i madh por na duhet me qene unik te bashkuar cdo shqiptar pa mar parasysh ku gjendet se jemi shqiptare nese jemi unik asnji nuk mund tna munde pra te jemi te bashkuar
gajur
Postuar nË: 2007/12/14 15:53  E ndryshuar: 2007/12/14 15:53
Just popping in
I bashkangjitur: 2007/3/21
Prej:
Postimet: 2
 amerika dhe UCK-ja
amerika asht me ne po mos kishte qen amerika dhe U C K-ja skishte azgja por ta falemenderojm ameriken dhe uck-en qe na ndihmuan dhe nuk lejoj askush ta ofendoje uck-en e Kosoves dhe uck-en ne maqedoni
Anonim
Postuar nË: 2007/12/15 2:34  E ndryshuar: 2007/12/15 2:34
 PAVERSIA E KOSOVES
une nuk pres shum qe paversia e kosove duhet te beht se kta tont nukmdin per qytetaret e kosove por veq per vei i mushin xhepat me para. :-x
Anonim
Postuar nË: 2007/12/15 2:38  E ndryshuar: 2007/12/15 2:38
 PAVERSIA E KOSOVES
PAVERSIA E KOSOVES NUK BEHT KURR A DIN PSE SE NUK SHKON VEQ TU VJEELL E NUK I INTERISOJNE PER KOSOVE FLM PER MIRKUPTIM
Anonim
Postuar nË: 2007/12/15 2:41  E ndryshuar: 2007/12/15 2:41
 FATMIR SEJDIU DHE THAQI
FATMIR SEHDI NUK E DON THAQIN SE I VJEN INATI QE KA FITUE POR MUE ME VJEN MIR PERSHNDES FATMIR SEJDIU
Anonim
Postuar nË: 2007/12/15 10:06  E ndryshuar: 2007/12/15 10:06
 anonim
o zot po me lloj-lloj mangupa nuk bahet kosova shtet psh hashim thaqi
Anonim
Postuar nË: 2007/12/15 14:58  E ndryshuar: 2007/12/15 14:58
 My comment
Goodbye
Anonim
Postuar nË: 2007/12/15 15:36  E ndryshuar: 2007/12/15 15:36
 pavarsia
pavasin do ta kemi pa marr parasy7sh kur do te ndoll? po me me rendsi eshrt se jemi larg serrbeve dhe kemi lirin e plot
visar ramadani
nga ferizaji
visar_krrali@hotmail.com
Anonim
Postuar nË: 2007/12/16 15:57  E ndryshuar: 2007/12/16 15:57
 anoonim
eh pavarsia mendoj se do te shpallet ne muajin shkurt kemi me festuu qeka me na mar lakmii krejt botaa
Anonim
Postuar nË: 2007/12/16 19:57  E ndryshuar: 2007/12/16 19:57
 gona dija
hej kosova kurr nuk ka shku perpara as nuk ka me shku mosi nuk shkoj me dr.IBRAHIM RUGOVEN e po shkon me HASHIM THAQIN QAO JU PERSHENDETIM GONA DIJA
Anonim
Postuar nË: 2007/12/17 2:45  E ndryshuar: 2007/12/17 2:45
 Pavaris gjithsesi
Mund tē vonoj por pa ardh se ka qare.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/17 6:02  E ndryshuar: 2007/12/17 6:02
 ohohopho
:ihaahhah qka ke pytja breh hheheheheh hehehe hehe hehe u paka njeri kili mili my syyyyyyyyyyyyyyy
Anonim
Postuar nË: 2007/12/18 7:31  E ndryshuar: 2007/12/18 7:31
 kosava
pamvarsia vje si trriten ZOGJT e kforit ne kosov
Anonim
Postuar nË: 2007/12/18 15:53  E ndryshuar: 2007/12/18 15:53
 anonimi
Duke pasur parasysh rrugen institucionale qe kane vijaur keta politikuajt e tane na dal se pavarsia na qenka paketa e ahtisarit me nji term bosh permbi ajo e mbikqyrur,pra kjo ne lene te kuptojm se duhet te mobliziohemi sa me shpejt qe te mundemi se ne kete menyr vetem po humbasim kote kohe duke i pritur hajdutet
Anonim
Postuar nË: 2007/12/18 15:59  E ndryshuar: 2007/12/18 15:59
 anonim
O shqiptar ka ardhur koha te bashkohemi dhe te ngritem te kerkojm te drejten tone per referendum se vetem ajo na siguron shtetin .duke kerkuar ushtrine e gjera tjera te domo\doshme qe i duhen nji shteti e jo misione qe kane qellim coptimin e kosoves ne baza etnike,siq eshte tash ky i unmikut qe na vrau na rrahu e po na vjedh pasurin tone te shenjte....pra le te mobilizohemi edhe nji her ashtu si u moblizuam ne vitet 80,ta e 90 ta ju dua o shqiptare
SHQIPERIA
Postuar nË: 2007/12/19 12:53  E ndryshuar: 2007/12/19 12:53
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/4
Prej:
Postimet: 247
 shqiperia
UME KOSOVA DUHET TE ZEDHEJET PER TA SHPALE DUHET NE PREKAZ ATY I HAP FLAK E LIRISE TE KOSOVES ATY DHAN GJAK ATY LUFTO 30 VETA MBI 800 MIJE FORCA SERBE KOSOVA DUHET TE SHPALE PAVARISE VET NUK KA NEVOJE KESHILA NGA TE HUAJ
Anonim
Postuar nË: 2007/12/19 13:32  E ndryshuar: 2007/12/19 13:32
 SHQIPERIA
I NDERUAR KERCOVA KOSOVA NUK KA NEVOJE PER LUFTE NESE DESHRON KERCOVA LUFTE NE TA BEJ ATY NE KERCOVE NE 2001 NE MAQEDONI PATE LUFTE NE KUMANOVE TETOVA SHKUP KU JETOJN NE KOSOVARET NE 2001 KERCOAVLITE BEJSH VELAZIM BASHKIM ME MAQEDONASIT NE LIKOVE O VRASH VELEZER TAN TRIMAT TE KOSOVES I NDERUAR KERCOVAR DUHET TE JESH PAK I MATUR QKA FLET NUK TE DUKEN 15 MIJE KOSOVAR TE VRA TE ZHDUKUR JUVE VEQ NI ALI AHMET E KEN TE MIRE TE JERVE DUHET TE PENDOESH TE SHKRIM PI SONTE JAM KUNDERSHTAR YT KERCOVA ME KI NERVOZE ME GJAK E KAN FITO LIRI E PAVARI JO ME MOLLA DARDHA SI TA FLET GOJA BRE KERCOVA SI NUK TE VJEN TURP
Anonim
Postuar nË: 2007/12/21 9:10  E ndryshuar: 2007/12/21 9:10
 shqiperia
UNE KERKOJ FALJE KERCOVA PATE NI KEQ KUPTON PER SHKRIMI E TY VERTET E KA NESE SKA PAVARSI KA LUFTE UNE MENDIM ESHT IME EDHE SHQIPTAR DUHET TE KEN DURIM JA BENI ME DIJE SERBISE MINISTRI I PUNE TE JASHTEM TE ITALISE ZOTRI MASSIMO DA LEMA KOSOVES I KA ARDHUR FUNDI PER SHPALJES PAVARISE VERTET E AI ZOTRI 26 VENDE TE BASHKIM EUROPIAN MBESHTETES PAVARISE TE KOSOVES PERVEQ QIPROS NESE TERE VENDE TE ANETAR BASHKIM EUROPIAN MBESHTETES NUK GJARE EDHE QIPRO JU TE NDERUAR ANETAR TE STUDENTET.INFO JU UROJ PER ZEMERSHT KURBAN BAJRAMIN
Anonim
Postuar nË: 2007/12/22 5:42  E ndryshuar: 2007/12/22 5:42
 coolio
pavaresin mund ta kish sjell vetem Ismail be Qemaili e ai nuk a ma pra ZOTI na lasht shnosh se hashimi.....kuku per neve po a kaq pak po dina e me shku me ja dhan voten atij
Anonim
Postuar nË: 2007/12/23 6:04  E ndryshuar: 2007/12/23 6:04
 xperson
kujeni more muta se kurfar burra sishi kan bre muta
Anonim
Postuar nË: 2007/12/23 8:30  E ndryshuar: 2007/12/23 8:30
 ska pavarsi
nuka pavarsi veq jan fjal te kota sepse vet populli kosovar nuk e do pavarsin edihet pse dhe po shihet qata njerz qe punijn per umnikun sjan asnjeher per pavarsi dihet pse prej 500e - bje 200e e kush edo ket e pra kush i zrup kalit e ihyp magarit fjal popullore edhe nje komet kosovaret jan zor per zezak si 50 cent e jo per pavarsi se numri aq i madh i pubkikut per nje rrugaq zezak e me shkue e me pa poshihet mir se qfar populli jan
Anonim
Postuar nË: 2007/12/23 8:38  E ndryshuar: 2007/12/23 8:38
 gjumi
O POPULL ME MUZIK E ME KONCERTA E ME GJUM NUK FITOHET PAVARSIJA E PAVRSIN NUK JA SJELLIN POLITIKANT PO DUHENI VET ME PRUE.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/23 8:44  E ndryshuar: 2007/12/23 8:44
 PULA
MOS PRITINI PREJ HASHIM THAQIT SE SKA ANJE GJE SE UBE MA I URTE SE LDK RROFT VETVENDOSJA _ PAVARSIJA VJEN NESE BAHET REFRENDUMI.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/23 16:24  E ndryshuar: 2007/12/23 16:24
 ola
o njerz ska kurr pavarsi se duhet mu ribashku trojet shqiptare edhe na pa shqiperin nuk kena ku shkojm po politikanat ton jo sot jo neser ska pavarsi edhe pik aksh-ja ska faj qe u dal s'shkon ma keshtu veq me rrena duhet mu bashku krejt trojet shqiptare sa njeri u vra per kit flamure tashti dojn me nderru kursesi nuk bon me nderru flamurin ne duhet mu bashku te gjith shqiptaret ne nje shtet edhe ai shtet sht shqiperia
Anonim
Postuar nË: 2007/12/23 16:33  E ndryshuar: 2007/12/23 16:33
 ska pavarsi
pavarsi nuk ka se di pse po e zgjasin ket pune pse nuk ja thojn politikanta ton popullit ska pavarsi por ribashkimi i trojeve shqiptare as hashim thaqi as fatmir sejdiu smujn me preu pavarsi qe po na premtojn ska pavarsi ka ardh koha me u bashku me shqiperin
Anonim
Postuar nË: 2007/12/24 4:22  E ndryshuar: 2007/12/24 4:22
 republika e KOSOVES
KUSH JAN ATA TE CILET VOTOJN PER ASNJEHER
POSHT SHPIUNA TE SERBIS KOSOVA DO TA MAR PAVARSIN
E JU SDO TE KENI KU TE SHKONI
IKNI NE SERBI JU LUTEM SE ATJE E KENI VENDIN
NUK JU VJEN TURP SE PARI
Anonim
Postuar nË: 2007/12/24 6:37  E ndryshuar: 2007/12/24 6:37
 ska pavrsi
o ti njeri me psedimin republika ekosoves nuk eshte fjal ktu per shpijun te cilet po votojn asnjeher po poshihet se sa eshte sahati qe 10vjet me rrena se krejt politika jan muta
Anonim
Postuar nË: 2007/12/25 7:01  E ndryshuar: 2007/12/25 7:01
 KAFIQI
O NJERZ ME KAFIQA NUK JU VJEN PAVARSIJA __KOT PE MASHTRONI VETEN
Anonim
Postuar nË: 2007/12/25 7:03  E ndryshuar: 2007/12/25 7:03
 JANARI
U JU TE JANARIT SHUM LET PE RRESHI VETEN JANARI NUK ESHTE I SHQIPTARVE.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/25 7:06  E ndryshuar: 2007/12/25 7:06
 LULJA
O NJERZ PAVRSIN JABJE 50 CENTI
Anonim
Postuar nË: 2007/12/25 8:32  E ndryshuar: 2007/12/25 8:32
 hugo_beci
ju kisha propozu qe ju pro serbet e BDi te shkoni deri tek mema Srbi dhe beni nje pazar me vllezrit e juaj ndoshta ju japin ksaj here diqka tani ju e shpallni KS pavarsi se ju jeni patriota te Bodrumeve mundeni me be ket a bashk me babin Brankin hahah e qart qe jeni web komuniste pro serbe me kok BDSH apo BDi apo qka karin jan ato hehehe Rroft SERBIA pa te nuk keni gjallerim ju a
Anonim
Postuar nË: 2007/12/26 11:12  E ndryshuar: 2007/12/26 11:12
 hajnet ekosoves
Ldk Pdk kolicion e me par than se Ldk Pdk nuk ka shans kulicioni por hajnatb prap se prap hjana prap u ban bashk me fitu pak mashum e mos mu pa qka ka vjedh ldk e qetaj me vjedh edhe pdk e masnajnas bhet tama e poplli shkret vdiq nga uria e te po shtrit rrin neper fotele eet han epin e qeshin hajnat
Anonim
Postuar nË: 2007/12/26 11:26  E ndryshuar: 2007/12/26 11:26
 kosova ka te drejte te marre pavarsine
ashtu si cdo shtet tjeter dhe kosova ka te drejt te jet e pavarur. perse femijet kosovar nuk mund te ken te drejta????????????? a mund ti pergjigjet njeri kesaj pyetje??? jo sepse nuk ka arsyetim sepse ashtu site gjith dhe ata duhet te ken te drejten themelore.TE DREJTEN E LIRISE, PAVARSISE.SHTETI KOSOVAR DUHET TE PUNOJ ME SHUM
Anonim
Postuar nË: 2007/12/26 16:57  E ndryshuar: 2007/12/26 16:57
 @@@
s'pe di qysh s'po ju vjen marre me shkrue more genc e anonim pa i pas dy lidhje me krye. nuk intervenohet kshtu neper bisede rreth te ciles nuk din sen.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/27 1:12  E ndryshuar: 2007/12/27 1:12
 kur do te behet pavarsia e kosoves
pavarsia e kosoves nuk do te shpallet asnjeher
Anonim
Postuar nË: 2007/12/27 2:35  E ndryshuar: 2007/12/27 2:35
 Kosova
S'ka Pavarsi!!Sipas rezultateve qe shohim,s'do te kete,sepse ajo s'do te pik prej qjellit,po duhet ne ta arrijm...
Anonim
Postuar nË: 2007/12/27 6:45  E ndryshuar: 2007/12/27 6:45
 luli
nuk ka pavarsi aedini pse sepse ju vet nuk pe deshironi pavarsin e kjo po shihet se si.
-aktivisti-
Postuar nË: 2007/12/27 16:31  E ndryshuar: 2007/12/27 16:31
Just can't stay away
I bashkangjitur: 2007/8/12
Prej:
Postimet: 133
 Me HASHIM THACIN e kena te sigurt pavaresin
Mendoj se KOSOVA eshte shum afer pavaresis.
Kemi pershtipjen se ne muajin shkurt ose mars ajo do te jet realitet.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/28 5:21  E ndryshuar: 2007/12/28 5:21
 prshtina
me rrenat e hashimit etetjerve po mendonise ju vjen pavarsija eapeshini se edhe hashim edhe fatmiri u ban bashk e domedhan ska pavrsi.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/28 9:09  E ndryshuar: 2007/12/28 9:09
 si sju vjen turp tė thoni asnjėher
Po mė intereson a serb jan qata 25%qė kanė votiar se Kosova nuk do tė pavarsohet asnjėher,apo njerėz naiv qė paradite e urrejnė veten e pasdite krejt botėn bile edhe nėnėn e tyre.

Kosova do tė jet shtet me ē do kusht.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/28 12:24  E ndryshuar: 2007/12/28 12:24
 LULJA
O TI NERI ME ANONIM SJU VJEN TURP. NUK ESHT FJALA KTU PER SNJEHER SE JAN SERB POR PO SHIHET SE NJEHER PERNJEHER NUKA KURGJ EPE SHE EDHE VET TI SE QY ESHTE SAHATI PO BI BAN VETIT QEF SE PO VJEN PAVARSIJA E QE 10VJET JE TU EPRIT PRET PRITE SE TA BJE HASHIMI.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/29 14:35  E ndryshuar: 2007/12/29 14:35
 hamdi
Kurr hiq valla qysh ja ka niss
Anonim
Postuar nË: 2007/12/29 15:12  E ndryshuar: 2007/12/29 15:12
 AnOnIm
un mendoj qe nuk do te behet pavarsia
Anonim
Postuar nË: 2007/12/29 15:15  E ndryshuar: 2007/12/29 15:15
 bukuroshja
un mendoj qe her dikur do te behet pavarsia por si dihet se qysh jon boo njerzit kohve t'fundit ncncnc neyse tung
Anonim
Postuar nË: 2007/12/30 1:29  E ndryshuar: 2007/12/30 1:29
 .
.
Anonim
Postuar nË: 2007/12/30 8:57  E ndryshuar: 2007/12/30 8:57
 jetaa
jeta ju pershendet gjithve hehehhe
Anonim
Postuar nË: 2007/12/30 8:59  E ndryshuar: 2007/12/30 8:59
 jeta
a bash bre po mendoni se do tkese pavarsi a???? asesi sdo tkese pavarsi se ceshtu po dojn kto deputetat ton,valla bre pom dhimni a se tngratet ju u lodhet tu prit mos dot bohet nje dit pavarsia ama si po get ska me u kon kurr e pavarur kosova ter sa te egzistoje AMERIKA
SHQIPERIA
Postuar nË: 2007/12/30 13:02  E ndryshuar: 2007/12/30 13:02
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/4
Prej:
Postimet: 247
 KOMANDANT I KOSOVES HASHIM THAQI
JU BEJ THIRJE TE NDERUAR VELEZER SHQIPTAR MOS HUMNI DURIM PER PAVARSI TE KOSOVES JAM EDHE DOTE JEM PERKRHES I PER PAVARSI SHUM PRITUR TE KOSOVES UNE KETU SHO SHUM KRITIKA KUNDER PAVARSISE TE KOSOVES PERSE VOTON KUNDER PAVARSISE TE KOSOVES
SHQIPERIA
Postuar nË: 2007/12/30 14:32  E ndryshuar: 2007/12/30 14:32
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/4
Prej:
Postimet: 247
 KOMANDANT I SHQIPERISE ETNIKE
UNE MENDOJ PER KOSOVES TASH KOSOVARET E KAN HUMBUR DURIM NGA NDERKOMBETAR TASH POLTIKANET TAN NE KOSOVES JAN TE PJEKUR JAN TE VENDOSUR PER SHPALJE TE PAVARSINE TE KOSOVES TASH PER KOSOVEN VENDOS POPULLI I SAJ JO ME SERBIA SERBIA ME NUK KA SHANSA ME HYNE POLICJA USHTRIA SERBE NE KOSOVE ME DALJE NE PUBLIK USHTRIA QLIRIMTARE E KOSOVES NE KRYE KOMANDANT TRIM I KOSOVES ADEM JASHAR EDHE SHUM TRIMA TJERET QE KAN DHEN ATE ME TE MIRE NE JET ME NI KOSOVES PO SOT NUK KUJDESET ASKUSH FEMIJET E TYRVE KOSOVA ME GJAK DESHMORVE KOSOVA ESHT QLIRUAR ME USHTRIA QLRIMTARE TE KOSOVES ME ALEAT TE PERHERSHME SHTETET TE BASHKUAR AMERIKES POPULI I KOSOVES ESHT MIRENJOUR POPULLI AMERIKAN
Anonim
Postuar nË: 2007/12/31 10:45  E ndryshuar: 2007/12/31 10:45
 tung
kosova e pavarur me 21 janar 2008
Anonim
Postuar nË: 2007/12/31 13:18  E ndryshuar: 2007/12/31 13:18
 meritoni- usa
Pavarsia dote behet , ska kush qe ndal kete ruge , ose ballaknit do del timi.
SHQIPERIA
Postuar nË: 2008/1/1 9:29  E ndryshuar: 2008/1/1 9:29
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/4
Prej:
Postimet: 247
 KOSOVA_E_PAVARUR
PERSHENDETJE MERITON USA ASHTU FJALA JOTE ESHT NESE KOSOVA NUK FITON PAVARSISE DO TI DEL TIME TERE BALKAN NISE LUFTA PER BASHKIM KOMBETAR JAM PRO PAVARSIJA NESE AJO NUK E FITOJME NE KERKOJME BASHKIM KOMBETAR TER POPULLI SHQIPTAR NE KEMB KERKON VETEVENDOSJE ISHALLA NUK VJEN DER ATY PO TASH EDHE KOSOVARET KAN PJEKUR PER SHTET TE KOSOVES TY TREGOJE BOTES DEMOKRATIKE EDHE SHQIPTAR DIN TA NDERTOJ PUNOJ PER SHTET E SAJ ME RESPEKT ALBAN BERISHA TETOVA
Anonim
Postuar nË: 2008/1/1 18:36  E ndryshuar: 2008/1/1 18:36
 per pavarsi
esht e vshtir te vihet dferi te pavarsia pa te pakten edhe nje luft tung
Anonim
Postuar nË: 2008/1/2 6:33  E ndryshuar: 2008/1/2 6:33
 Spo kuptoi!!!
Nuk e kam iden se per qfar duhet te jepen komente, pasiqe ketu nuk po shkruan asgje me te cilen ne vizituesit e kesaj faqeje qe komentohemi,andaj se pari tregoni pse duhet komentuer,nese per at se qfar mendojm per ket faqe, esht jashtzakonisht e mire
JU UROI
Anonim
Postuar nË: 2008/2/4 14:18  E ndryshuar: 2008/2/4 14:18
 pavarsia
Po pavarsia e Kosoves do shpallet me 18 shkurt pas miratimit te kontrates serbi-eu
Anonim
Postuar nË: 2008/2/7 3:08  E ndryshuar: 2008/2/7 3:08
 paversia
tung te gjithve un nuk jam shqiptar jam bosnjak por dua tju tregoj se kosova nuk dot jet e pavarur deri sa nuk jemi te bikqyryr ndaj shteteve tjera prandaj seq ju mendoni paversia osht e pavarur prej vitit 1999 tung te gjithve dino
SHQIPERIA
Postuar nË: 2008/4/18 12:31  E ndryshuar: 2008/4/18 12:31
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/4
Prej:
Postimet: 247
 shqiperia
PERSHENDETJE KOSOVA VULNETARISHT SHPAL PAVARSINE

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio