Studentet.info
A duhet tė ndryshohet simboli i UEJL-sė
Sondazhi ka skaduar nė 2008/3/10 5:11
Po 58 % 58 % (619)
Jo 21 % 21 % (224)
Nuk ka rėndėsi 20 % 20 % (218)
Gjithėsejt vota: 1061

 
Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
Stafi
Postuar nË: 2008/1/16 6:22  E ndryshuar: 2008/1/16 6:34
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/27
Prej:
Postimet: 715
 Votoni dhe komentoni per simbolin e UEJL-se!
Do te ishte e natyrshme te jepni mendimin tuaj rreth simbolit nese duhet apo jo te ndryshohet.

Shihe Simbolin
Anonim
Postuar nË: 2008/1/19 9:41  E ndryshuar: 2008/1/19 9:41
 ska rendesi
kryesorja eshte qe te dalin kuadro kualitative e sa i perket simbolit nuk ka shume rendesi
SHQIPERIA
Postuar nË: 2008/1/19 11:53  E ndryshuar: 2008/1/19 11:53
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/4
Prej:
Postimet: 247
 tung
ASHTU DUHET TE NDEROHET SIMBOLI I UEJL UNE PERKRAHE STUDENTET BEN PROPOZIME UNE ME ATO JAM
Anonim
Postuar nË: 2008/1/22 7:13  E ndryshuar: 2008/1/22 7:13
 simboli i UEJL
pajtohem me "anonim"-in
Anonim
Postuar nË: 2008/1/22 9:04  E ndryshuar: 2008/1/22 9:04
 Nuk nevojitet ndryshimi i logos nese prapavijat jane kishtare, por te MBYLLET
Nese vertet rastesisht dizajneri i logos se Universitetit te EJL ka pergaditur, pa mbeshtetjen e themeluesve te universitetit, duhet qe logoja menjehere te ndryshohet, sepse arsimimi ne universitet kryesisht i takon shqipetareve musliman dhe nuk ka vend per simbole te feve tjera.
Nese themeluesit e universitetit kane qellime me afatgjata sekrete (jam i sigurte qe kane, sepse pergjigjuni: kush jemi ne shqiptare te maqedonise qe dikush te investoje 85 milion EURO per arsim te larte), dueht te mbyllet ose te transferohet ne USHT.
Student ne UEJL
Anonim
Postuar nË: 2008/1/29 7:11  E ndryshuar: 2008/1/29 7:11
 as ashtu as keshtu
po sido qe te jete ska lidhje
Anonim
Postuar nË: 2008/1/29 11:43  E ndryshuar: 2008/1/29 11:43
 TUNG
UNE MENDOJ NDERIM JO VEQ SIMBOL PO EDHE STROTUKRA ME REKTOR ZEDHENES KREJT DUHET NI KRYESI TE RE DUHET TE KET NDRYSHME
Anonim
Postuar nË: 2008/1/31 11:00  E ndryshuar: 2008/1/31 11:00
 shitet
neksiohmndlzpo e shes shtepin
Anonim
Postuar nË: 2008/2/6 2:53  E ndryshuar: 2008/2/6 2:53
 Ligji i rri
kerkon ndryshim te simboleve Universitare, une jam kunder kesaj sepse me kete humbet historisa universitare. Sa i perket ndrimit te simbolit te UEJL eh ketu jam per ndrim e ketij simboli. Sepse permbajtja e tije eshte injoruese per ne Muslimanet.
Anonim
Postuar nË: 2008/2/19 1:16  E ndryshuar: 2008/2/19 1:16
 aaaaaaa
duhet ndryshuar per arsye se nuk me duken ato simbole te mira
Anonim
Postuar nË: 2008/2/19 11:43  E ndryshuar: 2008/2/19 11:43
 bujari nga mitrovica
bujari nga mitrovica ska qka me than shum shum te mir jeni keni nje web te mir shum weq vazhdoni me repekt
meti21
Postuar nË: 2008/2/21 6:19  E ndryshuar: 2008/2/21 6:19
Home away from home
I bashkangjitur: 2006/12/16
Prej:
Postimet: 151
 S'duhet
Ska rendesi simboli! Studentet le te maren mesime prej atje dhe ti mbajn ne mend e jo simbolet.

Kaloni mir.
Anonim
Postuar nË: 2008/2/23 20:59  E ndryshuar: 2008/2/23 20:59
 po si se di a do pajtoheni me mua BESIM
:-) Po se pari kisha dasht te them se ska nevoj te ndryshohet simboli i univerzitetit
Po vetem ne te vazhdojn shqiptaret edhe me tej me mesime i inshalla jan sa me prparimtar se simboli eshte nje qeshtje shum e vogel mendimi im eshte qe edhe mos te diskutohet njeher ne kete tem

mbeteni te pershendetur
Anonim
Postuar nË: 2008/2/27 12:21  E ndryshuar: 2008/2/27 12:21
 palidhje
tung shum fortttttttttttttt
Anonim
Postuar nË: 2008/3/2 17:09  E ndryshuar: 2008/3/2 17:09
 duhet ndryshuar apo jo
Simboli i uejl duhet ndryshuar esht thjesht mendimi im skam qthem me teper
Anonim
Postuar nË: 2008/3/8 6:21  E ndryshuar: 2008/3/8 6:21
 kur duhet mes me bere sex
Kur zduhet ne vitin 112 nashta
romantiku
Postuar nË: 2008/3/9 11:37  E ndryshuar: 2008/3/9 11:37
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/2/14
Prej:
Postimet: 185
 ku qendron problemi
nuk e di se ku qendron problemi pasi qe nuk jam student mirpo mendoj se duhet te nryshohet simboli
Anonim
Postuar nË: 2011/6/16 19:31  E ndryshuar: 2011/6/16 19:31
 yyy
when dreams wedding dresses come ture,prom dresses wedding dresses cheap wow gold shines you prom dresses best second catches,wedding gowns ready

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio