Studentet.info
Cili kandidat do tė fitoj nė SHBA?
Sondazhi ka skaduar nė 2008/11/1 7:40
Obama 76 % 76 % (326)
McCain 23 % 23 % (98)
Gjithėsejt vota: 424

 
Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
kajdomqaj
Postuar nË: 2008/10/25 8:03  E ndryshuar: 2008/10/25 8:03
Just popping in
I bashkangjitur: 2008/10/25
Prej:
Postimet: 1
 disa smaila
Anonim
Postuar nË: 2008/10/26 3:37  E ndryshuar: 2008/10/26 3:37
 OBAMA `
Fituesi i ketyre zgjedhjeve Barack Obama
Anonim
Postuar nË: 2008/10/26 8:41  E ndryshuar: 2008/10/26 8:41
 mccein
mccein PASI E KA sARA palinin FEMRN ME TE MIRE NE AMERIK
Anonim
Postuar nË: 2008/10/26 9:30  E ndryshuar: 2008/10/26 9:30
 ishe shume e bukur bre
Pershendetje qa po bon a je mire qysh po kalon ok vetem deshta me te pershendet shume se em ke pelqye shume shume a bon msn tane nese bon ok une jom elda e-maili i jem eshte elda_foto@hotmail.com ok ciaoo mpuq
Anonim
Postuar nË: 2008/10/26 18:42  E ndryshuar: 2008/10/26 18:42
 Shkupi.
o njerz Votoni per McCain
arsyja pse me votu per ket osht se

McCain do te jet si George W Bush , dhe do te punoj si aj a George W Bush a dini se sa i ka ndihmu shqiptarve a Obama osht kundra George W Bush

mendoni pak pastaj votoni :(
isaboletin
Postuar nË: 2008/10/27 8:04  E ndryshuar: 2008/10/27 8:04
Just popping in
I bashkangjitur: 2008/10/17
Prej:
Postimet: 11
 OBAMA DO TE FITOJE
obama meriton te jet kryetar i SHBA MC CAIN asnjeher sen fiton edhe lur ska me fitu ,SUKSESE Obama
Anonim
Postuar nË: 2008/10/27 10:04  E ndryshuar: 2008/10/27 10:04
 Remember All-llah i`s One
All-llah i`s one that`s it by Obama ... Forever Obama and Menduh Thaci ...
Anonim
Postuar nË: 2008/10/31 11:54  E ndryshuar: 2008/10/31 11:54
 OBAMA
OBAMMAAAA
Anonim
Postuar nË: 2008/10/31 18:26  E ndryshuar: 2008/10/31 18:26
 Fiton Mc CAin
Mendoj se vet arsyeja se nuk ka pasur kryetar te Amerikes kurr me ngjyr nuk do te ndodh edhe tani.mendoni o njerz e votoni per sara palin hehehehe
Anonim
Postuar nË: 2008/10/31 20:01  E ndryshuar: 2008/10/31 20:01
 OBAMAN E NDJEK ATENTATI
OBAMA do te fitoj bindshem, por e ka shum veshtir tju shmanget disa atentateve te cilat pritet qe deri te henen te jen shume. Kshtu qe frigohem qe ndoshta nuk do mund ta shohe shtepin e bardh.
Anonim
Postuar nË: 2008/11/1 14:33  E ndryshuar: 2008/11/1 14:33
 lawyer
Pershendetje per te gjithe, desha te them se McCain eshte kandidat me i mire dhe them se eshte gabim te fitoj dikush tjeter edhe pse perkrah vullnetin e shumices, per fund po e them nje fjale : Shtepia e bardhe eshte vetem per te bardhet . McCain we are with you .
Anonim
Postuar nË: 2008/11/2 17:13  E ndryshuar: 2008/11/2 17:13
 mendoni pak o shqiptar
Nuk e di se sa keni degjuar per obaman ama ky eshte PRO RUS APO APO PRO SLLAV. cfar do te behet me shqipetaret maqedonis, kosoves? Per ne shqietsret duhrt te fitoj Mc Cain ky edhe ka qen luftar kunder RUSVE. URIME FITOREN MC CAIN
Anonim
Postuar nË: 2008/11/2 17:56  E ndryshuar: 2008/11/2 17:56
 obama
votoni per Obamen se esht nje nder me te miret ja u vertetua se edh bill cliton e prkrah obamen ndersa bill cliton e ndihmoj kosoven ne te gjitha rastet okz
Anonim
Postuar nË: 2008/11/3 9:41  E ndryshuar: 2008/11/3 9:41
 obama
obama dihet.....se ju qe doni te fitoje mcCain dhe mendoni qe eshte si bushi,se cfare ka be bushi....ai e ka shakterru ameriken dhe nese hyn mccain amerika fundoset,shkattrohet krejttttt...prandaj rrofte OBAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.........E MERITON
Anonim
Postuar nË: 2008/11/4 12:40  E ndryshuar: 2008/11/4 12:40
 fitore
mendoj se mekein duhet te fioj sepse obama esht me ngjyr te zez dhe gjithmon te bardhet do ti nenqmoj fitore mekein
Anonim
Postuar nË: 2008/11/4 12:43  E ndryshuar: 2008/11/4 12:43
 posht obama
obama sduhet te fioj ne as nje menyr inshalla amerikanet nuk do tja qesin voten
Anonim
Postuar nË: 2008/11/4 12:45  E ndryshuar: 2008/11/4 12:45
 humbes obama
kurr ska me fitu
Anonim
Postuar nË: 2010/12/27 2:13  E ndryshuar: 2010/12/27 2:13
 wedding dresses
This week marks wow power leveling the beginning of the annual Blizzcon in Anaheim, California.wow power leveling This year's convention promises to be very exciting with Blizzard celebrating Starcraft II's release,Final Fantasy XI GIL the imminent release of the World of Warcraft Cataclysm expansion,wow power leveling the as yet unnamed MMO and more information coming about Diablo III.wedding dresses MMORPG.com Industry Relations Manager,archlord gold Garrett Fuller,maple story mesos has some thoughts to share with readers as he prepares to check out the 2010 Blizzcon.wow power levelingThe first announcement,world of warcraft power leveling for me at least will be the fifth and final class in Diablo 3. ffxi gil For the last two years Blizzard has shown one class a BlizzCon,maple story mesos to be honest this is getting a little old.maple story mesos However,World of Warcraft power leveling the fifth class should be announced this week. The consensus seems to be pointing to some kind of archer/ ranged class and I have to wedding gowns agree it is the one element missing form the classic Diablo 3 dog clothes wholesale archtypes of fantasy classes. world of warcraft power levelingThe Barbarian is the melee,flyff penya the Witch Doctor is the Pet Class, the Wizard is our spell caster,fast wow gold and the Monk is our speed,cheap aion kinah DPS style class,archlord gold so what does that leave?wow power leveling Well some form of Ranged class is obvious. Yet, you never know, Blizzard could surprise us here with something.Wow power leveling Though I doubt it,flyff penya it seems the Diablo 3 class designs are pretty cookie cutter for classic play styles.World of Warcraft power leveling So I expect a ranged class,cheap aion kinah yet I hope for some type of surprise from the Diablo team.
Anonim
Postuar nË: 2011/6/16 19:33  E ndryshuar: 2011/6/16 19:33
 yyy
Once free to terrorize buy wow power leveling the world,rift power leveling] Deathwing will randomly choose territories in cheap wow power leveling Azeroth to attack each day until SilkRoad gold his ruinous Vintage Retro Mother of the Bride Dresses reign is brought to an end.cheap wow gold A blackened sky world of warcraft power leveling will be the only wedding dresses warning before every living creature caught in his maple story mesos approach is consumed aion gold by his terrible fire. cheap wow power levelingThe unfortunate victims of his malice will Bridesmaid dresses receive a rare Feat of Strength... eve isk as well as a world of warcraft power leveling repair bill and corpse run.Junior Bridesmaid dresses When Deathwing Mabinogi Gold returns, eve isk you'd best keep your eyes on the skies.

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio