Studentet.info
Cilėt politikan duhet tė na udhėheqin nė tė ardhmen?
Sondazhi ka skaduar nė 2009/3/15 12:47
Ali Ahmeti & Menduh Thaēi 35 % 35 % (433)
Imer Selmani & Rufi Osmani 54 % 54 % (659)
Tjerė 10 % 10 % (125)
Gjithėsejt vota: 1217

 
Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 16:53  E ndryshuar: 2009/1/8 16:53
 ali ameti
aliu eshte njeri i merituar
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 16:57  E ndryshuar: 2009/1/8 16:57
 ali ameti
populi shqiptar nuk i haron kurr ata njeres qe dhan jeten per komb,sakrifikuan te gjitha.me meritor je o ali ameti zgjohu o poul shqiptar qe te bashkoena qe ti bejme ball gruevskave e crvenkovskave.rufiu eshte ne rugen e ali ametit rufiu dhe aliu do ti bashkojn te gjith shqiptaret.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 16:57  E ndryshuar: 2009/1/8 16:57
 breza
kush bre i merituar pash zotin a nuk jeni ka shifni more o shqiptare keni ra me nje gjume te thelle haj medet per neve
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 17:02  E ndryshuar: 2009/1/8 17:02
 ali ameti
u bej apel te gjith atire qe jane ne poste me pergjegjesi,te ken kujdes ta bejne punen me nder populin te mos e haroj,te mos e harojn besen e dhen te ali ameti,se nje dit dot pergjigjen nje dit te aliu.ali ameti
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 17:04  E ndryshuar: 2009/1/8 17:04
 ali ameti
a e ndjen vetin me te mir se alio o zotni.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 17:06  E ndryshuar: 2009/1/8 17:06
 breza
ku me dhan pergjegjsi,aje normal ti?
Sa po jep alija pergjegjsi para ushtareve te vet,qe jan neper burgje,sa po jep alija pergjegjsi per familjet e deshmoreve,sa per popullin e skamnore,????SA?????
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 17:07  E ndryshuar: 2009/1/8 17:07
 polici i ali ametit
ke te drejt aliu ushte bur e trim.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 17:09  E ndryshuar: 2009/1/8 17:09
 breza
PO po burre e trime jem ka e vertetojme dite e ma shum per fat te keq.Marrezi
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 17:10  E ndryshuar: 2009/1/8 17:10
 ali ameti
mos ben hop pa mos e kerci ujtin,punet shkoj gjith ngadal dhe me plan o zotni,neve te gjithve na vjen keq per rastet qe ndodhin po duet te jemi durimtar e mos bime ne gracken e shkahut.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 17:13  E ndryshuar: 2009/1/8 17:13
 ali ameti
aliut duhet me i ndihmu ne te gjitha sverat,car faj ka aliu nese ti te zhgjedh per minister dhe ti nuk e kryn punen me nder.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 17:17  E ndryshuar: 2009/1/8 17:17
 breza
Po qysh nuk ka faj bre,pash zotin,pasi nuk ka asgje ne dore pse nuk del burr e me leshue qeverin,po eshte ka lun kom shtremti(gruevski)qysh eshte ka don me ta,sa ke opozit leke si q... e tash nuk del as deklarat me dhan del e i denon malltretimet qe behen ne preshev e njejta gje ndodhi ktu te ne,200 familje u bastisen per nje nate e ali hajvani thote kriminela
Altruisti
Postuar nË: 2009/1/8 17:27  E ndryshuar: 2009/1/8 18:39
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/3/27
Prej:
Postimet: 848
 Shume sondazh i padeshiruar
Ketu eshte me i mire:

Kliko............
LIMMI
Postuar nË: 2009/1/8 18:01  E ndryshuar: 2009/1/8 18:01
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/4/7
Prej:
Postimet: 7174
 Te pasuksesshem
Me keqardhje e them se keta jan mere njerin biri tjetrit,i patem qe te gjithe ne skenen politike e deshmuan vetem mosusksesin e tyre asgje me shume.

me te mira
Anonim
Postuar nË: 2009/1/8 18:27  E ndryshuar: 2009/1/8 18:27
 breza
krejt jane katastrofa nuk duhet asnjane me i mbrojte,hic bre,as alija as menduha krejt berlloka mjeret na prej kujr presim me na udheheq
EDI.RAMA
Postuar nË: 2009/1/9 6:06  E ndryshuar: 2009/1/9 6:06
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/11/6
Prej: TETOVA
Postimet: 8123
 edi.rama
jem ngoop me Mendu thaqin e me Ali Ahmetin
nuk na nevojte me ketu politikan te vjeter une jam pro politikan te rijne
jetah
Postuar nË: 2009/1/9 6:21  E ndryshuar: 2009/1/9 6:21
Home away from home
I bashkangjitur: 2009/1/7
Prej:
Postimet: 3359
 ali ahmeti
ali ahmeti eshte njeri i madh edhe pse tani po punon shume urte por si thon te urtit frigoju :D
Anonim
Postuar nË: 2009/1/9 7:18  E ndryshuar: 2009/1/9 7:18
 Realisti
OOO bre burra gabim e keni se per mendimin tim alia me brankon skan dalim ama ic
Armani
Postuar nË: 2009/1/11 17:37  E ndryshuar: 2009/1/11 17:37
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/3/17
Prej: München - Gjermani
Postimet: 2654
 Pershendetje
Pershendetje te nderuar Forumist, Vota ime shkoj per Menduh Thacin. Kaloni mir ne Vazhdim.
mujo
Postuar nË: 2009/1/12 5:59  E ndryshuar: 2009/1/12 5:59
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/13
Prej:
Postimet: 264
 Osmani/Selmani VS shqiptaret e Mqaedonise
Ska te ardhme per Rufi OSmanin, do i humbe zgjedhjet dhe do i perfundoje kariera politike. Edhe Imer Selmani nuk e ka gjat, nga shkaku se eshte projekt sllav i Gruevskit. Aq me keq qe tash po bashkpunon edhe me njerzit e Crvenkovskit. Siduket ky tip nuk e ka te qart cka don. NUk mund te kerkoje perkrahjen e Gruevskit dhe Crvenkovskit ne te njejten kohe. Ose njeri ose tjetri, edhe shizofreni me i madh ne Balkan (Ali A) e ka te qart se me te dy ata nuk mund te bashkepunoje, njeher e kishte Crvenkovskin tash e ka Gruevskin padron. Ndihma e te dyve do te kerkohet atere kur deshiron te punojsh per ta dhe per interesa sllave. Kjo esht arsyetimi i vetem.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/12 12:59  E ndryshuar: 2009/1/12 12:59
 Ali ahmeti
ALI AHMETI ESHT NJE NJERII TRIM DHE UN MENDOJ SE AJ DUHET TE NA UDHEHEQE NE TE ARDHEM DHE JO SI TE TJERIT PREMETOJNE DHE SBEJNE ASGJE ..PER MUA ALIU ESHTE NR 1 DHE DO TE JETE
kaltrinaA
Postuar nË: 2009/1/12 13:52  E ndryshuar: 2009/1/12 13:54
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/11/20
Prej:
Postimet: 1704
 ................
E Ail Ahmeti ka premtu edhe realizu a?
Zoteri ju nuk qenkeni ne rrejdha se qe ndodh ne boten e pa kuptimte te plolitikes ne Maqedoni.
EDI.RAMA
Postuar nË: 2009/1/12 13:55  E ndryshuar: 2009/1/12 13:55
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/11/6
Prej: TETOVA
Postimet: 8123
 edi.rama
ali ahmet me peshe kombetar esht i mire por peshe politike esht ma i dobet ne trojet shqiptar
DreniR
Postuar nË: 2009/1/13 5:20  E ndryshuar: 2009/1/13 5:22
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/11/26
Prej:
Postimet: 194
 Rufi Osmani
Mendoj se njeriu mė i pėrgatitur profesionalisht dhe kombtarisht se Rufi Osmani nuk kemi. Ai u dėshmua nė tė kaluarėn me rastin e Gostivarit ku qėndroi stoik ndaj palės maqedone pamvarisht dėnimeve qė i shqiptuan me 14 vite burg, ndėrsa nė anėn profesionale ėshtė i dėshmuar si nė teori ashtu dhe nė praktik, ndėrsa sa i pėrket Imer Selmanit un nuk kam besim te ki person pėr arsye se pėr derisa ishte nė pdsh at kohė kjo parti kishte shum lėshime dhe dobsi me ēka edhe ki person ėshtė fajtor sepse kishte pozicione tė larta nė qeveri si zėvendėskryeministėr, ministėr dhe pozicione tė larta nė parti si nėnkryetar etj.
lawyer_222
Postuar nË: 2009/1/13 9:28  E ndryshuar: 2009/1/13 9:28
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/3/23
Prej:
Postimet: 399
 >>>>
Cili do te ishte prej ketyre por me se paku Aliu
Anonim
Postuar nË: 2009/1/13 13:37  E ndryshuar: 2009/1/13 13:37
 ali ahmeti
ali ahmeti ma i miri
Cusack
Postuar nË: 2009/1/15 5:17  E ndryshuar: 2009/1/15 5:17
I bashkangjitur: 2006/11/24
Prej: Salerno
Postimet: 10747
 Pse?
U fik dynjaja qe na paskan mbet vetem keto dy binome?!

Mbylleni sondazhin, ose shtoni dhe zgjidhje alternative, se keshtu s'bon.
TETOVARI_CH_BE
Postuar nË: 2009/1/15 8:02  E ndryshuar: 2009/1/15 8:02
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/5/10
Prej: Schweiz Bern
Postimet: 914
 ehhh
nuk eshte fer kshtu
Anonim
Postuar nË: 2009/1/15 19:24  E ndryshuar: 2009/1/15 19:24
 Anonim
Ali Ahmeti nuk e meriton te jet ne qeveri..Per shqiptaret eshte i Vetmi Rufi Osmani..Gostivarii
Anonim
Postuar nË: 2009/1/15 19:30  E ndryshuar: 2009/1/15 19:30
 Anonim
Nuk e kuptoj pse ali ahmeti nuk pe lshon qeverin..seshte per qeveri ..
Mendoj se i vetmi per qeveri eshte Hysni Shaqiri..
Eshte njeri me moral..
I vetmi Hysnia mund te na nxjer ne drit neve shqiptarve te maqedonis..
Anonim
Postuar nË: 2009/1/15 20:01  E ndryshuar: 2009/1/15 20:01
 Rufi Osmani kryetar i ardhshem i GOSTIVARIT
O Shqiptar a e dini se nje koke e ketille si Rufi Osmani linde nje her ne njeqinde vjet ,pra te jemi krenare qe per her te pare ne trojet shqiptare kemi nje kandidat te tille po a ende se keni te qart se Rufi Osmani eshte me kryetar i ardheshem i Gostivarit, dallimi mes Pr.Dr. Rufi Osmanit dhe arsimtarit Nevzat Bejtes eshte si Dallimi mes Nates dhe dites, arsimtari Nevzat as qe mund te krahasohet me nje dr.pr Si Rufi Osmani,Mos e zgjasim shume krejt e dime se kush eshte Rufi Osmani njeriu me besnik i kombit.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/16 12:39  E ndryshuar: 2009/1/16 12:39
 sondazhi
shqiptaret ne maqedoni kane nevoje per nje opcion te ri politik,por kuptohet me patriotik dhe me pragmatik,andaj besoj se duhet ti jepet mindsia i.selmanit ose r.osmanit
Anonim
Postuar nË: 2009/1/16 12:42  E ndryshuar: 2009/1/16 12:42
 te zhgenjyer
po te nisim ti numerojme gabimet e m.thacit dhe te a.ahmetit nuk do na delte faqja e dhene per komente;
Anonim
Postuar nË: 2009/1/16 13:18  E ndryshuar: 2009/1/16 13:18
 ska zgjidhje!!!
Menduhi mendon vec per pare
Alia nuk kontrollon as 1% te partise se tij,krejt vjedhin e bejne cfar duan,ai ndoshta edhe si mer vesh asnjehere(sdihet ne di te perdore edhe kompjuterin)
Anonim
Postuar nË: 2009/1/16 17:39  E ndryshuar: 2009/1/16 17:39
 pershendetje
sa i perket menduhi eshte baba i kitve ai qofte se smund ta zgjedh punen me me fjal ai e zgjedh me grushta a alia heheh alia eshte per ta fajt ne mlin kaq
Anonim
Postuar nË: 2009/1/17 15:24  E ndryshuar: 2009/1/17 15:24
 USA
Nuk Ka koment nje tandem i shkelqyer do te ishte Rufi Osmani dhe Ymer selmani ,Po keta ALia dhe menduhi jane per ti vajtuare me Gra Zajazi
Anonim
Postuar nË: 2009/1/17 16:01  E ndryshuar: 2009/1/17 16:01
 ali ahmeti
rrofte Ali AHMETI dhe te gjith ushtaret e ushtris qlirimtare, Zajazi ka lindur gjithmon Trima qe din ta mbrojne atedheun e vet
Anonim
Postuar nË: 2009/1/17 16:04  E ndryshuar: 2009/1/17 16:04
 luli nga zajazi
Rrofte Ali Ahmeti njeri ma i merituar ne trojet shqiptare te ilirides ( maqedonise)
ajdoni
Postuar nË: 2009/1/17 17:03  E ndryshuar: 2009/1/17 17:03
Just popping in
I bashkangjitur: 2007/8/31
Prej: Kosovė
Postimet: 20
 Maqedonin duhet ta udheheq Ali Ahmeti
Per menidmin tim Maqedonia duhet te jet nen udheheqjen e Ali Ahmetit sepse eshte i vetmi njeri i cili e meriton udheheqjen e ktij vendi.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/17 18:16  E ndryshuar: 2009/1/17 18:16
 Baba Ali
Mos E nenqmoni Ali Ametin Se Baba i Shqiptarve esht shum koh kontriboj per trojet shqiptare mos ja hupni meritat burrit te kombit
Anonim
Postuar nË: 2009/1/18 7:33  E ndryshuar: 2009/1/18 7:33
 007
Imer Selmani&Rufi Osmani
Anonim
Postuar nË: 2009/1/18 16:03  E ndryshuar: 2009/1/18 16:03
 Eko
Te nderuar forumiste!Sa i perket Aliut,ai as qe ka lidhje me politiken,duhet pasur qart njehere e pergjithmone,se Ali Ahmeti ju garantoj une qe vetem nje liber ne jeten e tij ka lexu eshte libri mbi Makiavelizmin,tjeter gje Ali Ahmeti nuk di.Nuk di se sa i keni ndjek deklaratat e tij neper RTV,flet nje gjuhe tipike Kercovarce,qe nuk i ka hije nje udheheqesi te nje populli me ate fjalor te paraqitet.Tju tregoj dicka te vertet qe Ali Ahmeti deri ne vitin 2000 ka marr pension nga Zvicra si me te meta psiqike,e tash po i njeti po e udheheq nje popull ne Maqedoni.Ndoshta si trim nuk e mohoj por si politikan lidhje nuk ka me politiken.Per ti udheheq Shqipetaret ne Maqedoni eshte i vetmi dhe i madhi Arber Xhaferri qe mund ti gjunjezoi edhe Brankon edhe Gruevskin edhe Gligorovin....!Pra Shqipetaret duhet te mendohen mire ne zgjedhjet e Marsit se ke do te votojne.Une nuk anoje nga asnje parti por per Z.Arber,Z.Rufi Osmani,dhe Z.Bardhyl Mahmudin kam respekt te vecant.Kto pra jan kokat e politikes shqipetare ne Maqedoni....Respekte te gjithve
Anonim
Postuar nË: 2009/1/18 16:12  E ndryshuar: 2009/1/18 16:12
 Mira
Une mendoj se Menduh Thaqi eshte nje prijes i mire i shqiptareve dhe vota ime shkon pikerishte per ate Ciao
Anonim
Postuar nË: 2009/1/19 17:06  E ndryshuar: 2009/1/19 17:06
 deshtak!
me gjith keqardhjen qe po e shprehi ne kete monitor te vogel mund ta pershkruj vetem me 2 fjal: 15 vjet deshtuam,lufta nuk i zgjodhi shum punet,politika katastrofale e 2 liderve politik shqiptar m.thaci dhe a.ahmeti.; r.osmani nuk mund edhe gjat ti perballoj politikes,i.selmani eshte ne prag te asimilimit...kshtuqe nuk mund te ket ardhmeri ne kete modus multietnik te quajtur MKD...
Anonim
Postuar nË: 2009/1/20 13:23  E ndryshuar: 2009/1/20 13:23
 eheee
ju ka kalu afati ketyre politikanve,
L.I.L.I
Postuar nË: 2009/1/22 9:26  E ndryshuar: 2009/1/22 9:26
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/8/12
Prej:
Postimet: 740
 ALI&THACI GO HOME
Une mendoj se ka ardhur koha per nje reformim te skenes politike shqipetare.Eshte koha qe kryetaret e partive kryesore shqiptare(Ali Ahmeti&Menduh Thaci) te largohen nga skena politike dhe ne vendet e tyre te vine individ te ri.Ka ardhur koha qe ne si shqiptar te kemi njerez me te ndritur qe do te na perfaqesonin ne parlament dhe ne boten e jashtme.
Njeher e pergjithmone duhet t`ju jepet fund inateve dhe ne kete menyre menjeher duhet te filloj nje unifikim per zgjidhjen e ceshtjeve qe ka kohe qe duhet zgjidhur sic jane:ligji per Ushtaret dhe invalidet e UCK-se,Ligji per gjuhet(gjuah shqipe te perdoret ashtu si i ka hije e jo sic eshte tani),perfaqsimi i drejte dhe adekuat i shqiptareve ne administrate si dhe shume e shume ceshtje tjera qe kerkojne zgjidhje te menjehershme e qe c`do vones e tyre eshte dem ne kuriz te popullates shqiptare.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/23 10:59  E ndryshuar: 2009/1/23 10:59
 Imer Selmani
Imer selmani eshte njeriu qe duhet ta udheheq politiken shqiptare ne maqedoni
Anonim
Postuar nË: 2009/1/26 14:26  E ndryshuar: 2009/1/26 14:26
 komanndanti i uck
e pershendes ekon dhe i them le te rije ma qet dhe mos te komentoj per alin,se nuk eshte ekoja dikushi.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/26 14:30  E ndryshuar: 2009/1/26 14:30
 komanndanti i uck
si aliu dhe rufi osmani nuk ka bura none,jan dhe dot mbeten,le te pjas dikushi qe me pdsh ka shitur drog dhe i shitnin vajzat shqiptare,duhet te mesohena ne shqiptaret e ilirides qe te udheheqim shtetin ne te ardhmen jo me drog e me pun te fliqura.do te vije ajo dit kur xhdo kujt qe i ka dhen post udheheqes ose dic tjeter dot jap logari tek alija.po pastaj tek zoti
Anonim
Postuar nË: 2009/1/26 14:37  E ndryshuar: 2009/1/26 14:37
 komanndanti i uck
u apeloj te gjith partive te vogla shqiptare qe mos te ngordhen shum po le te bashkohen ata njeres ejo udheqeqesit e atire partive qe shiten me para imer selmani le te kshir biznesin e vet,ose nese e ndjen veten politikan dhe kombetar le te konsultohet me aliun dhe ta ndegjone nese don ta jape ate kontribut kombetar nese,se te gjithe politikanet te tjer jan mashtru vetem e vetem perse nuk e kan ndegju aliun,po ato mendojn se jane me te mencur se aliu po populi i filtroj dhe i pam kushe eshte THACI,BARDHULI,ABDILANDEJKENDEJ VESELI,ARBEN XHAFERIN E TE TJERET QE KAN QEN ME MASKAT NE FITIR.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/26 14:40  E ndryshuar: 2009/1/26 14:40
 komanndanti i uck
MOS U MUNDONI JU PARTIT TJERA SE SEN BONI AS NJE GJE DOT SHKRIHENI A KUPTONI,DHE DO TJU MALKOJ HISTORIJA DHE POPULLI SHQIPTAR.
njeri
Postuar nË: 2009/1/27 9:49  E ndryshuar: 2009/1/27 9:49
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/10
Prej: TETOVE
Postimet: 3639
 po...
votova te tjer...sepse nuk me pelqen pyetja....!
ndoshta do ishe mire
thaci & imer selmani
ali ahmeti & ....

rufi osmani nuk do jete ne krye, po mundet te jete ne perberje te njeres nga keto parti..!
Anonim
Postuar nË: 2009/1/28 8:45  E ndryshuar: 2009/1/28 8:45
 rimii
ej ti si po thu thaqi thaqi ta qift nanen ok un menoj se duhet ramush haradinaj sepse esht ne legjend e gjall e kush thot se thaqi nanen ja qifsha ok ej mos menoni se nuk jam ktu jam hahahahaha
Anonim
Postuar nË: 2009/1/29 8:45  E ndryshuar: 2009/1/29 8:45
 ej
sa i perket imer selmanit ai esht politikan me imir shqiptar ne maqedoni ok se me bdi dhe pdsh jemi mesuar me genjeshtra ok po ju lus te votohet imer selmani ok me mirkuptim nga flori poroj
Anonim
Postuar nË: 2009/1/29 11:11  E ndryshuar: 2009/1/29 11:11
 anonim
Rufi osmani Imer selmani
Anonim
Postuar nË: 2009/1/29 15:34  E ndryshuar: 2009/1/29 15:34
 Imer Selmani dhe Rufi Osmani
Mendoj se ketyre dyve duhet te u jepet shansa te udheheqin nje mandat, se Ali "trimi" cka po e lavderojne disa ketu e ka bo fet, shume mire jane duke na shku punet neve shqipetarve prej se kan marre keto qeverine ne dore. Me kuadrot qe zgjedh BDI-ja dej ne fund te madatin do te na kthejne ne kohen e para-luftes. Aliu duhet te jep pergjegjesi para popullit, sa gjaku i deshmorve eshte derdh, sa djerse e kapital i popullit eshte harxhuar, e per cka, ne nuk e dijme, kete le te na e tregon Ali "trimi" juaj
Anonim
Postuar nË: 2009/1/30 15:20  E ndryshuar: 2009/1/30 15:20
 pirok
[si shifet mbas punve nuk ka li ende shqiptar ne mk per populin por vech per interesat personale bile edhe me gjakin e populit por me rufin kam shpresa krejt te tjeret jan deshmu me rena fl per mir kuptim
Anonim
Postuar nË: 2009/1/31 15:56  E ndryshuar: 2009/1/31 15:56
 boll me te njohur
duhet te kerkojm ma tė freskėt-te bahen zbulime nga te tjeret
mirsadinho
Postuar nË: 2009/2/2 12:18  E ndryshuar: 2009/2/2 12:18
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/11/26
Prej:
Postimet: 196
 ncncncnc
krejt ni mut jan
Anonim
Postuar nË: 2009/2/2 12:37  E ndryshuar: 2009/2/2 12:37
 veleshta
ali ahmeti eshte nnje mut kurse thaci eshte ne njeri i mrekullueshem i drejt dhe fjalen qe jep e mban tung
Anonim
Postuar nË: 2009/2/3 15:46  E ndryshuar: 2009/2/3 15:46
 anonime
duhet me ja dit nder alis se para luftes skemi mund edhe shqip te falsim lirisht. respekt
Anonim
Postuar nË: 2009/2/3 19:12  E ndryshuar: 2009/2/3 19:12
 f
f
Anonim
Postuar nË: 2009/2/3 19:31  E ndryshuar: 2009/2/3 19:31
 sevi
"njeriu njeriut i eshte ujk"
qte themi me teper!!!!
ne qofte se duhet te zgjedhim nje personalitet te zgjuar i cili do te te mbante pergjegjegjesine shume te madhe dhe i cili do te ishte pergjigjur per gjithqka para kohe ateher ai do te ishte zoteri IMER SELMANI.
tani po shihet se po udheheq me shum menquri nje parti te posa formuar,ai se bashku me personalitetet qe i ka perrreth e perbjene subjektin politik qe eshte i perkryer per te udheheq me shtetin tone mirpo nuk e mohoj faktin se kemi edhe shum e shum njerez te mencur por mrekullija e shqiptareve duhet te jet,jo vetem pse une e vleresoj, por te gjith duhet ta dine se politikani me i zgjuar, nje vizioner me shum ide,nje njeri me shum sakrifica dhe merita, eshte zotri RUFI OSMANI i cili po te zgjidhej per udheheqes i shtetit tone do te na gezonte shum me shume se sa te zgjidhej nje sllav e te luaj me lirine tone dhe te drejtat njerzore....pra keta ishin dy kandidat te mundshem per mua si njerez te perkryer por prap se prap them edhe po te ishte ndokush tjter ne rangun e mencurise me keta 2-te nuk do te ishte keq pse jo por ende nuk na ka lind MAHAT MAGANDI-shqipetari i vertet
Anonim
Postuar nË: 2009/2/4 8:37  E ndryshuar: 2009/2/4 8:37
 zajazi
rroft Ali Ahmeti ,
Anonim
Postuar nË: 2009/2/9 19:59  E ndryshuar: 2009/2/9 19:59
 Eko
Ti zotri ,komanndanti i uck,.Un do te tregoj se kush jam un OK.Un jam njeri nder ato student qe ne vitet e 2001 isha nder organizatoret kryesor te protestave masive qe ndodhen atere.Me pas kam veshur uniformen e UCK-se dhe jam ngjit ne mal ok por nuk mund tet jap shum detaje ketu ne forum ok por nese do privatisht mund te me shkruash ok dhe do te tregoj me ne hollesi se kush jam dhe nga jam.Edhe dicka ta kesh te qart se prej Kercove burr i mir asnjeher nuk ka dal ok kete po ta them un se 5 vite kam henger buk me kercovar dhe i di mir se cka jan dhe si jan ok.Se turpi ma i madh per shqipetaret se ne kete kohe nuk di a do mbaje mend historia.Ku esht ai Aliu yt qe shet pallavra un keshtu un ashtu a?A ti shohin syt ti mor KOMANDANT se cka behet me popullin ton a?A e sheh ti se nga 1 vit qeverisja akoma 1 punsim nuk ka be,akoma nje ligj ne favor te shqiptareve nuk ka miratu?Ku i la ai Komandanti yt Aliu ato familje shqiptare ne malesin e Tetoves dhe te Karadakut e edhe per kafshaten e bukes vuajn,sa e sa femij mbeten jetima,qe ai Komandanti yt Aliu te rrin ne fotelje dhe te ben biznise me daj Fazliun dhe ato hajdutet tjer perreth.per cka luftuam ne a?per tja ndez cigaren Aliu Brankos edhe Gruevskit a.Dhe plus tash del me nje deklarat te nje tradhetari KLASIK dhe te nje Idioti te pa shpirt dhen ju thot shqiptareve ne do te perkrahim kandidatin e VMRO per president.A harroi Aliu se me ke po benim luft ne me VMRO dhe LSDM apo me shqiptaret a?Ulu pak dhe mendoju o djal i mir se ne kete Maqedoni nuk jemi veq un e ti edhe Aliu ok por ka edhe familje qe nga 5 apo 6 anetar i kan humbur pikerisht per ate ALI AHMETIN dhe tash qohet burri e thot ne do te perkrahim kandidatin e VMRO.Kunder kujt luftun ato djem te ri qe ran hero a?Po ajo VMRO na vrau dhe na sakatoj,e tash cka.....
Anonim
Postuar nË: 2009/3/18 7:33  E ndryshuar: 2009/3/18 7:33
 MENDUH BABA
VEC MENDUH BABA ESHTE PENICILIN I SHKIJEVEKTO TJERET KIT JEN KUKLIBASHA
Anonim
Postuar nË: 2009/3/18 17:38  E ndryshuar: 2009/3/18 17:38
 New Albanians.
Hey
perkujtoni pak te hidhuren e kaluaren,nuk jane deshmuar si politikan te sukseshem Aliu e Thaci. I pari, nuk dha jeten per liri, dhane te tjeret, e pysni veten ndonjeher per cfare lirie, te flasish shqip, haha, edhe deri tani keni folur shqip.....U nis lufta , le ta conin deri ne fund , le ta bente Aliu Iliride, as mos e permendni at nocion, se e lan luften ne gjysem, karigja ishte me e bute. Thaci-shume ofendime , qe nuk i takojne nje politikani, shume vjedhje votash, turp. Le te dalin nga politika me at pak nder qe u ka ngelur, le te kalojne te dy ne shtepite e banesat qe ia ofruan vetes, e ne behemi kinse i kane me djerse, kinse! Le te shohim platformat e biznesmenit(mjekut) dhe profesorit te nderuar, te cilet nuk duruan dot padrejtesite partiake. Suksese per te dy.
Anonim
Postuar nË: 2012/7/11 1:27  E ndryshuar: 2012/7/11 1:27
 Re: Shell Object Editor
Profesorėt mund tė themi se diskriminojnė studentėt nė forma tė ndryshme tė cilat shpesh janė edhe jo tė drejtpėrdrejta . formė diskriminimit ėshtė duke u

nisur nga kėrcenimi pėr mos dhėnien e nėnshkrimit e deri tė diskriminimi nė notim. Shpesh profesorėt e universitetit tė Prishtinės janė tė pa pėrgjegjshėm nė

lidhje me afatin shpalljes sė reultatėve e qė ky ėshtė njė ndėr maltretimet qė i bėhen studentėve, papėrgjigjesi tjetėr e profesorėve ėshtė edhe humbja e

fletėparaqitjėve gjė qė rezulton me maltretimin e studentėve me ērastė dalin probleme mė administratėn deri tė rregullimi i tyre. Njė karakteristik qė kisha

pėrmend nė lidhje mebeats by dre beats by dre Beats Kopfhörer

Beats Kopfhörermonster Beats monster Beatspandora schmuck

louis vuitton taschen louis vuitton taschenlouis vuitton

online shop
louis vuitton online shopugg boots günstig ugg boots günstig

UGG Boots UGG BootsUGG Boots sale UGG Boots sale testimin e

studenėtve ėshtė se nė tė shumtėn e rasteve profėsorėt nuk mundohen qė tė aplikojnė mėnyrėn mė tė mirė pėr tė testuar njohuritė e studenėtve por mėnyrėn e

testimit e bėjnė duke u munduar qė tė ua humbin provimin studentėve e qė kjo ėshtė njė praktik e shpeshtė nė niversitetin e Prishtinės dhe ky diskriminim

bėhet kryesisht nga prfesorėt e moshuar ndoshta pėr tė treguar ende fuqinė dhe autoritetin e tyre...! Besnik Boletini

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio