Studentet.info
A duhet tė mbėshtetėt Imer SELMANI pėr President nė Maqedoni?
Sondazhi ka skaduar nė 2009/3/17 3:23
Po 64 % 64 % (230)
Jo 31 % 31 % (110)
Nuk e di 3 % 3 % (14)
Gjithėsejt vota: 354

 
Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
Anonim
Postuar nË: 2009/1/22 4:33  E ndryshuar: 2009/1/22 4:33
 Nuk duhet
Une nuk do mbeshtes dhe nuk do votoj per asnje president.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/22 6:34  E ndryshuar: 2009/1/22 6:34
 Pse ke do mbeshtes Boshkovskin
Do mbeshtes edhe me te keqin prej shqiptarve e jo me Imer Selmanin qe eshte nje lider i guximshem.
Do te jete turp i Partive politike nese mbeshtesin kandidatet e partive Maqedone dhe kjo do te jete nje sher i politikes maqedone ndaj asaj shqiptare.
Megjtihat do te provojm shqiptaret patriot qe kan folur me dekade per patriotizem ja rasti eshte.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/22 15:49  E ndryshuar: 2009/1/22 15:49
 E duam Kryetarin e RM-se SHQIPTAR
Shqiptari kunder Shqiptarit ka votuar?
Kjo tregon se politika sllave eshte aq e fuqishme sa qe na percan dhe na shane dhe luan pastaj me ne.
Bashkohuni o Shqiptar per te fituar nje president Shqiptar
Anonim
Postuar nË: 2009/1/23 18:02  E ndryshuar: 2009/1/23 18:02
 kercova
duheshte te dileshte me kandidat apartiak shqiptar dhe ta votonin te gjith shqiptaret, a sa per te votuar president maqedonas kuresi se jo,
Anonim
Postuar nË: 2009/1/23 18:07  E ndryshuar: 2009/1/23 18:07
 Dėrvendi
po or Bura Aj Esht Si vjedhshin vota me gimin ne saraj e tash po del per president imeri ka hup krejtautoritetin tek shqiptaret mund ta votojn shkijet
Anonim
Postuar nË: 2009/1/24 10:44  E ndryshuar: 2009/1/24 10:44
 shkupjani
nuk e meriton se ne venat e tij rjedh gjak shkau se nene e ka serbijank dhe nuk e meriton se edhe aj eshte shka jo se ka dicka tjeter pe meriton te shkoj nje shqiptar i vertet :
EDI.RAMA
Postuar nË: 2009/1/24 15:26  E ndryshuar: 2009/1/24 15:27
Home away from home
I bashkangjitur: 2008/11/6
Prej: TETOVA
Postimet: 8123
 aleksi
jen gjak te prishur perse fol shum keq per imer selman mashum don libe boshkovski se sa imer selman vota ime kurr nuk de shkoje per kriminel te shqiptar lube boshkovski ede paska shqiptar me gjak te armiku serbosllav roft imer selman
Anonim
Postuar nË: 2009/1/26 14:50  E ndryshuar: 2009/1/26 14:50
 komanndanti i uck
O POPUL SI MENDONI BURI I DHEUT IMER SELMANI KERKON VOTEN E SHQIPTARIT PA MOS U KONSULLTUA ME ALI AMETIN CAR MENDONI JU SE ALIJA 20 VJET PER CILIN KA PUNU PER NE SHQIPTARET E JO PER LUBEN LUBES SA USHTAR JA VRAM KOHEN E 2001 E VALLAJ NUK DO TE THOT SE SHQIPTARI NESE NUK E VETON KET RADH IMERIN QE GJISHEN E KA NON SHKINE A E DINI O SHQIPTAR SIKUR IMERI TE ISHTE I MIR DO TA DONIN BASHKEFSHATARET E VET PO CKA HUMBI.O VLEZER ZGJEDHJET I PATEM PARA 5 MUAJSH U VERTETU DHE U PA KUSHE MERITON TA UDHEHEQ KET POPULL QE JAN SHUM TE MENCUR,AI I CILI QE SEN E DURONE OPOZITEN SHUM KOLAJ LETE MORE LIBREZEN E VMRO SI SHUME TE ASHTUQUAJTUR SHQIPFOLESQE KAN MAR.A E DINI KUSH I BRON DHUNSIT E VOTES SE LIR TE SHQIPTARVE GRUEVSKI SE ATA KAN LIBREZ TE VMROS BEHUNI ME TE ZGJUAR ME DUKET SE U KA ZEN GJUMI.
laurus
Postuar nË: 2009/1/26 15:43  E ndryshuar: 2009/1/26 15:43
Just popping in
I bashkangjitur: 2009/1/25
Prej:
Postimet: 5
 Mbėshtetje zotit Selmani pėr president
Ju nga qytete tjera mund tė votoni pėr kandidatėt tjerė , por ne tė Manastirit kurrė. Mbėshtetje nė tėrėsi pėr zotin Selmani, se ėshtė person qė meriton ta mbėshtesin tė gjithė shqiptarėt. Suksese zoti Selmani , Manastiri ėshtė me Ju.
Anonim
Postuar nË: 2009/1/30 9:00  E ndryshuar: 2009/1/30 9:00
 tetovari
pershendetje per gjith,pik se pari urime z.Selmani per themelimin e DR-se me te vertet ne kohe te duhur po e themelove kete parti shqiptare qe ke nje mbeshtetje shum te madhe nga tetovertat gjusma e tetoves eshte antare e DR-se.a sa i perket pyetjes nje per nje duhet te dalim me e perkrah me ja dhern voten z.Selmanit se eshte bure i ndershem i vetmi nga politikanet shqiptare ka punuar per shqiptaret kly eshte shqiptare i vertet eshte fetar i vertet beson ne Zot dhe i frigohet Zotit.ndersa kandidaturat e politikanve te tjer qe jane per kandidat kryetar shteti nuk po mund me e krahasu me z.Selmanin.
Agron buxhaku prejardhjen e ka prej nje familje spiunesh qe shum shqiptare kane vra e burgos kete ka edhe dokumente vertetim per familjen e tij ka nje prover popullore ku thuhet: 1 her ne vit ti ngjaje gjakut te familjes mjaft per me ber nje dem shum te madh. kjo e PDSH-se mirushe Hoxha eshte nder urdherat e menduh thaqit prandaj kur shqiptari qka eshte shqiptare nuk po ja jep voten se PDSH eshte themeli nda Pavle Trajanov sherbimet sekrete srbe. tash shqiptare te nderuar e kemi shancin te tregohemi me z.Selmanin ti japin nje perkrahje te madhe.votoni Imer selmanin shqiptarin dhe fetarin e vertet.
Anonim
Postuar nË: 2009/2/5 15:37  E ndryshuar: 2009/2/5 15:37
 tetovari
z.Imer selmani eshte njeriu qe Zoti e nxjeri ne keto dite te veshtira te popullit shqiptare, si mendoni o shqipatre te nderuar a nuk eshte pune e madhe per ne kandidat per kryetar shteti si z. Imer selmani te mer pjes ne mengjesin e z.Obama ne SHBA shiqojeni se cfar vlere ka z.Imer Selmani as nji politikan tjeter shqiptar nuk mori pjes pos Imer selmani duhet ta parkrahim tja japim voten. Z Imer dije se Krejt Tetova eshte me ju ke prkrahje teper te madh te duam te gjit Zoti te dhasht shendet zoti te ndihmoft shihemi ne Fitoren e 22 marsit
Anonim
Postuar nË: 2009/2/9 20:14  E ndryshuar: 2009/2/9 20:14
 Eko
Ti zotri ,komandant i uck, si duket qenke pallu me mendjen tend me duket.Ti a je ne gjendje ta ndajsh te keqen nga e mira apo te jan tollovit sendet.Ai Aliu yt esht per ne spitalin psikiatrik ne Demir Hisar ok kurse per president nuk i jepet vota Agron Buxhakut qe akoma shkollimin e mesem nuk e ka kry ok por vota duhet ti jepet Mirushe Hoxhes te cilen mund ta konsideroj si mesuese e te gjith politikaneve shqipetar pervec Arber Xhaferrit sepse Mirushe Hoxha mban ne supe tre Magjistratura dhe dy Doktoratura ok dhe nuk mban ne supe gjakun e deshmoreve dhe para te vjedhura prej shqiptareve
Anonim
Postuar nË: 2012/7/12 19:19  E ndryshuar: 2012/7/12 19:19
 Re: Shell Object Editor
Profesorėt mund tė themi se diskriminojnė studentėt nė forma tė ndryshme tė cilat shpesh janė edhe jo tė drejtpėrdrejta . formė diskriminimit ėshtė duke u

nisur nga kėrcenimi pėr mos dhėnien e nėnshkrimit e deri tė diskriminimi nė notim. Shpesh profesorėt e universitetit tė Prishtinės janė tė pa pėrgjegjshėm nė

lidhje me afatin shpalljes sė reultatėve e qėclarisonic mia clarisonic mia ky ėshtė njė ndėr maltretimet qė i

bėhen studentėve, papėrgjigjesi tjetėr e profesorėve ėshtė edhe humbja e fletėparaqitjėve gjė qė rezulton me maltretimin e studentėve me ērastė dalin

probleme mė administratėn deri tė rregullimi i tyre. Njė karakteristik qė kisha pėrmend nė lidhje me pandora schmuck louis vuitton taschen louis

vuitton taschenlouis vuitton online shop louis vuitton online shop

ugg boots günstig ugg boots günstigUGG Boots UGG Boots

UGG Boots sale UGG Boots sale testimin e studenėtve ėshtė se nė tė shumtėn e rasteve profėsorėt nuk mundohen qė

tė aplikojnė mėnyrėn mė tė mirė pėr tė testuar njohuritė e studenėtve por mėnyrėn e testimit e bėjnė duke u munduar qė tė ua humbin provimin studentėve e qė

kjo ėshtė njė praktik e shpeshtė nė niversitetin e Prishtinės dhe ky diskriminim bėhet kryesisht nga prfesorėt e moshuar ndoshta pėr tė treguar ende fuqinė

dhe autoritetin e tyre...! Besnik Boletini

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio