Studentet.info
Pėr cilin kandidat presidencial do tė votoni?
Sondazhi ka skaduar nė 2009/3/18 11:55
Agron Buxhaku 16 % 16 % (207)
Mirushe Hoxha 25 % 25 % (318)
Imer Selmani 40 % 40 % (521)
Asnjėrin 17 % 17 % (225)
Gjithėsejt vota: 1271

 
Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
Anonim
Postuar nË: 2009/2/5 6:52  E ndryshuar: 2009/2/5 6:52
 Nuk votoj
Sepse asnje shqiptar nuk behet presiden andaj pse te harxhoj koh, mund dhe ngjyre te stilografit sja vlen
New_Democrats
Postuar nË: 2009/2/5 9:55  E ndryshuar: 2009/2/5 9:56
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/9/22
Prej: Shkup
Postimet: 4064
 Vota per I.Selmanin
Padyshim se vota jone shkon per z.Imer Selmani ouu pardon z.Imer Obama.
TETOVARI_CH_BE
Postuar nË: 2009/2/6 0:16  E ndryshuar: 2009/2/10 12:15
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/5/10
Prej: Schweiz Bern
Postimet: 914
 Mos mendo se ke koh Jeta esht e shurt
Votova per Mirushen te behet njo grua presidente nje her Ne votojm per shqiptaret ama apet Mqaedoni ulet nkrye te vendit
njeri
Postuar nË: 2009/2/6 4:23  E ndryshuar: 2009/2/6 4:23
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/12/10
Prej: TETOVE
Postimet: 3639
 pa u menduar
per Mirushen!
Anonim
Postuar nË: 2009/2/6 9:11  E ndryshuar: 2009/2/6 9:11
 mirushe hoxha
femra si mirushe hoxha i duhen popullit shqiptare
Anonim
Postuar nË: 2009/2/6 11:11  E ndryshuar: 2009/2/6 11:11
 zgjedhjet
ehe
mundohemi nga pak
te kuptojm se cka po ndodh
ne keto situata duhet te jemi te bashkuar
Anonim
Postuar nË: 2009/2/6 17:00  E ndryshuar: 2009/2/6 17:00
 qendresa kujtimi te dashuruar
ishlla dashurona ne kujtimin nga qendresa ju du shum
jeni te mir ishallla votoni per mirushen une voten e kom than imer selmani
andy
Postuar nË: 2009/2/9 13:47  E ndryshuar: 2009/2/9 13:47
Home away from home
I bashkangjitur: 2005/2/16
Prej: Gostiwood
Postimet: 7137
 ..........
Imer Selmani eshte kandidati i cili duhet perkrahur ne keta zgjedhje, sepse ishte i pari qe e paraqiti kandidaturen e tij dhe po ashtu eshte politikan me i mir se keta dy kandidatet tjere.
Anonim
Postuar nË: 2009/2/9 17:47  E ndryshuar: 2009/2/9 17:47
 IMER SELMANI PRESIDENT I R M
I VETMI KANDIDAT QE E MERITON PER PRESIDENT SHTETI ESHTE ZOTRI IMER SELMANI ME FALNI TE GJITH
Anonim
Postuar nË: 2009/2/11 17:16  E ndryshuar: 2009/2/11 17:16
 zgjedhjet
Ska ne maqedoni shiptar mai mir se Imer Selmani
Anonim
Postuar nË: 2009/2/11 19:44  E ndryshuar: 2009/2/11 19:44
 DjCUFO
padishim se per mirushe hoxha do votojm sepse esht kandiduar me mbeshtetjen e te vetmes parti brengosese per shqiptaret. Nese voton dikush per Bdi ma mir tja jep voten drejt VMRO-se se sa ta bej voten tuaj transfer ali kastro(ahmeti) i cili para opinionit doli dhe tha se do tja jep votat vmros pa asnje kusht sikurse qe hyri ne qeveri.
Anonim
Postuar nË: 2009/2/12 11:27  E ndryshuar: 2009/2/12 11:27
 ahjd
bla blablablbabalbllallbalalALBALABLBLBLBasa
Anonim
Postuar nË: 2009/2/12 13:01  E ndryshuar: 2009/2/12 13:01
 i tejdukshmi
ooooo shqiptar votoninjeriuni cili do te na nxjer nga ky terr e ai njeri esht OBAMA i shqiptareve kush tjeter perveq IMER SELMANIT
Anonim
Postuar nË: 2009/2/13 14:31  E ndryshuar: 2009/2/13 14:31
 presidentet
PRESIDENT,vetetm per tu tallur me shqiptaret e maqedonis,e te mendoin aspak spo ju shkoin mendja se cfar gjendje jan shqiptaret aspak,vetem ateher kur po vjen zgjedhjet ateher po....
Anonim
Postuar nË: 2009/2/14 5:47  E ndryshuar: 2009/2/14 5:47
 NORMAL MIRUSHEN
SKA DHE NUK GJEJM PERSONA SI AJO
ME PUSHTET NE CDO ASPEKT
DITURI,
BUKURI,
QENDRUESHMERI.
Anonim
Postuar nË: 2009/2/14 16:21  E ndryshuar: 2009/2/14 16:21
 DR IMER SELMANI KRYETAR I MAQEDONIS
I VETMI KANDIDAT QE E MERITON VOTEN SHQIPTARE I CILI I PARI E PARAQITI KANDIDATUREN E VET PA DYSHIM SE DUHET TE FITOJ VETEM PERPARA ZOTRI PRESIDEN I R M
Anonim
Postuar nË: 2009/2/14 16:24  E ndryshuar: 2009/2/14 16:24
 IMER SELMANI
NE KEMI QEN DHE DO TE JEMI PER REVOLUCIONERIN E MAQEDONIS DR IMER SELMANI KRYETAR I MAQEDONIS
Anonim
Postuar nË: 2009/2/14 16:26  E ndryshuar: 2009/2/14 16:26
 KRYETAR I SHTETIT IMER SELMANI
ME RESPEKT TE MADH KISHA VOTUAR VETEM PER ZOTRI IMER SELMANI I CILI E MERITON VOTEN PA DYSHIM
Anonim
Postuar nË: 2009/2/14 16:29  E ndryshuar: 2009/2/14 16:29
 FITUES I ZGJEDHJEVE TE 22 O3 2009 IMER SELMANI
JU LUTEM PER RESPEKT PER PERSONIN ME MERITOR TE SHQIPTARVE NE MAQEDONI ZOTRI IMER SELMANI
the_bad_boy
Postuar nË: 2009/2/15 5:40  E ndryshuar: 2009/2/15 5:40
Home away from home
I bashkangjitur: 2007/2/9
Prej: TETOVĖ
Postimet: 1534
 ..
Pa dyshim se zonja Mirushe Hoxha meriton te votohet..Eshte nje zonje shume zgjuar dhe aktive...
Me nje fjale e din mire PDSH-ja se me cfar kandidate mund te koresh fitore...
Forca PDSH
Anonim
Postuar nË: 2009/2/15 6:18  E ndryshuar: 2009/2/15 6:18
 pa dyshim DR IMER SELMANI
vetem Z Imer Selmani e meriton voton ne kete shtet prej shqiptareve po dhe prej Maqedonasve
Anonim
Postuar nË: 2009/2/15 8:17  E ndryshuar: 2009/2/15 8:17
 DR Parti e INTELEKTUALVE
ne kete parti te gjith antaret jane intelektual dhe jane njerz te mencur.te gjith kandidatet per kryetare te komunave jane biznismene te afte.si Bastri Bajami kandidat per kryetar Haraqine,Fatmir Etemi kandidat per kryetar te Cairit
Anonim
Postuar nË: 2009/2/15 10:02  E ndryshuar: 2009/2/15 10:02
 tetova
imer selmani eshte nje skllav i cili se meriton at post se nene nuk e ka shqipetare dhe aj ska gjak shqipetari asesi nuk munt ne behet krietar aj eshte <shka>
Anonim
Postuar nË: 2009/2/15 10:06  E ndryshuar: 2009/2/15 10:06
 tetova
imer selmali eshte nje skllav i sili ka gjak shkau dhe asesi nuk munt te jet ne at post biut
Anonim
Postuar nË: 2009/2/16 8:21  E ndryshuar: 2009/2/16 8:21
 tetova-pdsh
Sigurisht qe mirushen do e votojme
Anonim
Postuar nË: 2009/2/16 9:11  E ndryshuar: 2009/2/16 9:11
 di per cka votoj
un nuk votoj as per degen e vmro Imer Selamnin,po as per profiterin e luftes si gjakpiresit e BDI,
POR DO VOTOJ PER PDSH - MIRUSHE HOXHEN E CILA KA MERITAT E VETA MBAREKOMBETARE.
Anonim
Postuar nË: 2009/2/16 11:31  E ndryshuar: 2009/2/16 11:31
 imer selmani
mund ta ket nenen edhe maqedonk edhe angleze edhe gjermane po neve sna intereson nana vet po vet ai IMER SALMANI
Anonim
Postuar nË: 2009/2/16 11:34  E ndryshuar: 2009/2/16 11:34
 DR
NANA e IMER SELMANIT nuk del per gara presidensiale!Duheni te pajtoheni me ate se atij duhet dhene vota
Anonim
Postuar nË: 2009/2/16 15:58  E ndryshuar: 2009/2/16 15:58
 PSE MIRUSHE HOXHA?
INTELEKTUALE
MODESTE

ASNJEHERE NUK E ULI POSHTE AUTORITETIN DHE INTELEGJENCEN E SAJ TU SHERBEJE SI SEKRETARESHE NE KABINETET E FUNKSIONAREVE MAQEDON
Anonim
Postuar nË: 2009/2/16 16:03  E ndryshuar: 2009/2/16 16:03
 NA RUAJ ZOT...
NA RUAJ ZOT PREJ IMER SELMANIT I CILI DOLI NE SKENE SI DEGE E VMRO,ME URDHERIN E TYRE PER KETE EDHE FAKTET TREGOJNE.

NA RUAJ ZOT NGA ALI AHMETI DHE HAJDUTAT E TIJ:SE POPULLI NUK IA DHA VOTEN PER TI DENU NGA 12 VJET BRODECASIT POR DUKE IA DHENE FJALEN SE DO TI SHPETOJ ATA.
ATA MOREN VOTE SI UCK,EDHE PSE LUFTEN E BERI POPULLI E JO BDI,POR PA TURP I AVANCOJN NJEREZIT TE FAMILJEVE PRO KOMUNISTE....

NA RUAJ ZOT...
Anonim
Postuar nË: 2009/2/17 9:30  E ndryshuar: 2009/2/17 9:30
 PDSH GV
IMER SELMANI FITON 100000 PRO
Anonim
Postuar nË: 2009/2/17 16:49  E ndryshuar: 2009/2/17 16:49
 pa asnjė hamendje
per Mirushe hoxhen
Anonim
Postuar nË: 2009/2/19 7:08  E ndryshuar: 2009/2/19 7:08
 mirushe
hehehe do tye fitojm neeeeeeeeeeee pdsh dem baba dem
Anonim
Postuar nË: 2009/2/19 17:24  E ndryshuar: 2009/2/19 17:24
 avava
kta e meritojn mu kan president te fermave te pulave ne kamenice hahahaha
Sopi
Postuar nË: 2009/2/20 5:48  E ndryshuar: 2009/2/20 5:49
Just popping in
I bashkangjitur: 2006/12/30
Prej: Tetova
Postimet: 5
 Pse Ja Vlen Shqiptaret te Votojne per President???
do te fitojne te gjithe,mirpo pas disa viteve....
Anonim
Postuar nË: 2009/2/20 7:14  E ndryshuar: 2009/2/20 7:14
 nuk votojjj
me cudit fakti sa mire i njihni keta kandidatet per president, sikur hani, pini, fleni, rrine e..... per dite e per nate me ata, bravo po me jepni arsye edhe me te forta qe mos votoj per asnjerin,
fakte kotiii (ndoashta s'keni faj sepse ato s'egzistojne)...: i mire, i bukur, i bute, i zoti, i ri, grua, .. etj.
kottttt
Zot na ndihmooo
Anonim
Postuar nË: 2009/3/12 12:20  E ndryshuar: 2009/3/12 12:20
 ėshtė koha!!!
Besoj se z.Imer Selmani ėshtė nga tė vetmit politikan qė nė politikė hyn si njė biznismen i sukseshėm,si njė politikan i pjekur i moderuar dhe nuk duhet ė hamendemi se ndaj anės tjetėr kemi njeri adekuat qė mund tiu kundėrvihet tė tjerėve , e jo shqiptarėve.Ne si duket kemi harruar se me ke duhet tė meremi e jo me vetveten.
ju lus qė tė pėrmbaheni komenteve jo tė hijshme, se rrafshin politik ku duhet tė veprojmė e kemi tė pėrbashkėt edhe armikun e kemi tė pėrbashkėt e asnjėri nuk e kemi krah.uroj zgjedhje tė sukseshme pa dėshtime politike,korupcion,nepotizėm,keqpėrdorime,blerje votash e shohim ku na kanė sjellur.
votohen ligjet e nuk dihet ckemi votuar!mekat!
boss111
Postuar nË: 2009/3/13 19:35  E ndryshuar: 2009/3/13 19:35
Home away from home
I bashkangjitur: 2009/3/4
Prej:
Postimet: 192
 legjemda e gjall IMER SELMANI
hajde imer selmani shpqtimtari i shqiptareve vec tek ju kemi besim te lumt o bure hallall ku po shkelni ju ishalla Zoti e ben flri
Anonim
Postuar nË: 2009/3/14 17:19  E ndryshuar: 2009/3/14 17:19
 personalitet burreshteti
Eshte koha qe shqiptaret duhet te nxjerrin dhe perkrahin personalitete me tipare lidershipi sic eshte Imer Selmani. Thaci nuk eshte per president, nuk eshte per kryeminister e as per minister e njejta ndodh edhe me Ali Qametin i cili nuk posedon aftesi te kesaj kategorie!
Anonim
Postuar nË: 2009/3/14 20:09  E ndryshuar: 2009/3/14 20:09
 kot qe mitni
valla boll mir keni shkrujt po kot se mirushe hoxha sen emer hala ma hiq se u shkri si shqer e imer selmai ndoshta po AGRON BUXHAKU 100% bye bye
Anonim
Postuar nË: 2009/3/15 4:29  E ndryshuar: 2009/3/15 4:29
 xxx
pas 22 marsit nese obama shkon ne rundin e 2 dhe prof.Rufi Osmani fiton ne gv kta 2 formojn nje parti te fort :)

votova per Imerin se eshte me i mir prej ktyre
Mirushe hoxha eshte me e mencur por nuk votohet mencuria tek ne :) dhe kjo asnjeheer sen shkon ne rundin e 2 pervec imer selmanit :) te perkrahim nje shqiptar njeher :D krejt bashk
pellazgu
Postuar nË: 2009/3/15 4:37  E ndryshuar: 2009/3/15 4:37
Home away from home
I bashkangjitur: 2009/1/15
Prej:
Postimet: 151
 Pseudo kandidatet per kryetar shteti
Agron Buxhaku-dhenderr rus,i paafte,materialist.
Mirushe Hoxha-me mire e flet gjuhen maqedonase se Shqipen,politikisht e paafte,puthadore e Menduh Thacit
Imer Selmani-pervers,puthadore i Gruevskit,fodull dhe mendjemadh i paskajshem
Asnjerin-zgjidhje me e sinqerte dhe me objektive
hell_boy
Postuar nË: 2009/3/16 8:22  E ndryshuar: 2009/3/16 8:22
Just popping in
I bashkangjitur: 2009/3/12
Prej:
Postimet: 6
 kandidatet per president
cka shihni tek imer selmani qe po e votoni kaq shum a?
ndigjoni njeres per te patur nje president shqiptar maqedonia ajo esht e pamundur ne ket kohe po edhe nese mund te ndodhe ateher ai president duhet te jete znj.Mirushe Hoxha a kp popull duhet me kshyr te miren e shqiptarve e jo interesat e individeve votoni Mirushe Hoxha ajo i ka te gjitha kopetencat per te udhehequr nje shtet
me mirkuptim
Anonim
Postuar nË: 2009/3/17 13:11  E ndryshuar: 2009/3/17 13:11
 o ju te mjer
po a se shifmni more se sa e qarte eshte se qeky imer selmani qi ju qaq shum e faavorizut eshte qarte se kryesisht eshte i perkrahur nga gruevski{carli}ncncncn.hala smujni me kuptu.
Anonim
Postuar nË: 2009/3/18 10:31  E ndryshuar: 2009/3/18 10:31
 zhgjedhjet
o shqiptar per se more spo mushena me men a nuk pe shihin se ne kte dite te sodit te meresh me politik perfiton me shum se me qen naj dileri kokainit
Anonim
Postuar nË: 2009/3/18 17:09  E ndryshuar: 2009/3/18 17:09
 burr shteti
Pershendetje,
Parasegjithash,mundesia per te fituar nje kandidat shqiptar,te jemi objektiv e, eshte e vogel. Megjithate, dua te potencoj se nga kandidatet qe ofrohen Z.Selmani ka cilesite e nje president shteti, duke filluar nga qendrimi. Nuk te duhet besa diploma, kur del nje kandidat dhe belbezon, lexon ose mendohet cte genjen. Ai/Ajo duhet te kete te qarte pikepamjet e tij/saj dhe te jete konciz,i /e qarte per tu kuptuar nga masa e gjere e popullit.
Pika kryesore ku duhet te perqendrohemi, Z.Selmani paraqiti kanditaturen, ku shkojne tjeret, pse nuk perkrahen shqiptaret ne mes veti.
Suksese dhe perkrahje Imer Selmani.
Anonim
Postuar nË: 2009/3/18 17:14  E ndryshuar: 2009/3/18 17:14
 Tung
Suksese Imer Selmanit. Shikoni sondazhet per pak caste o njerez.Per sa kohe te shkurter ne skenen politike, sa perkrahje ka zoteriu i nderuar!
Anonim
Postuar nË: 2009/3/19 16:26  E ndryshuar: 2009/3/19 16:26
 nese nuk gjidhet kryetar shqiptar
te kemi kujdes vec per kryetar shteti mos te jet i vmro dpmne se mund ta kemi keq ne shqiptaret...
Anonim
Postuar nË: 2011/6/16 19:34  E ndryshuar: 2011/6/16 19:34
 yyy
There’s no denying that some games buy wow power leveling and some gaming activities not rift gold only benefit from voice chat but,world of warcraft power leveling in many cases,RIFT gold actively require it.maple story mesos It’s a lot easier to herd a bunch of wow power leveling raiding cats when you can say buy wow gold“ARGH! Incoming!” Ball Gown Style Wedding Dresses instead of having to cheap wow power leveling laboriously type (often in semi-darkness) Empire Style Wedding Dresses“Oops, sorry about this chaps, cabal alz but I do think I might just have pulled a roomful of Really Bad Mob Type 374.Inco—glerk!”Special Discount Mother of the Bride Dresses Anything action-based and Mabinogi Gold team-based benefits Mabinogi power leveling from being able to world of warcraft power leveling speak to each other,eve isk especially since while most people can talk just fine, Princess Style Wedding Dresses not everyone is a ffxi gil demon-speed typist.
Anonim
Postuar nË: 2012/7/12 19:18  E ndryshuar: 2012/7/12 19:18
 Re: Shell Object Editor
Profesorėt mund tė themi se diskriminojnė studentėt nė forma tė ndryshme tė cilat shpesh janė edhe jo tė drejtpėrdrejta . formė diskriminimit ėshtė duke u

nisur nga kėrcenimi pėr mos dhėnien e nėnshkrimit e deri tė diskriminimi nė notim. Shpesh profesorėt e universitetit tė Prishtinės janė tė pa pėrgjegjshėm nė

lidhje me afatin shpalljes sė reultatėve e qėclarisonic mia clarisonic mia ky ėshtė njė ndėr maltretimet qė i

bėhen studentėve, papėrgjigjesi tjetėr e profesorėve ėshtė edhe humbja e fletėparaqitjėve gjė qė rezulton me maltretimin e studentėve me ērastė dalin

probleme mė administratėn deri tė rregullimi i tyre. Njė karakteristik qė kisha pėrmend nė lidhje me pandora schmuck louis vuitton taschen louis

vuitton taschenlouis vuitton online shop louis vuitton online shop

ugg boots günstig ugg boots günstigUGG Boots UGG Boots

UGG Boots sale UGG Boots sale testimin e studenėtve ėshtė se nė tė shumtėn e rasteve profėsorėt nuk mundohen qė

tė aplikojnė mėnyrėn mė tė mirė pėr tė testuar njohuritė e studenėtve por mėnyrėn e testimit e bėjnė duke u munduar qė tė ua humbin provimin studentėve e qė

kjo ėshtė njė praktik e shpeshtė nė niversitetin e Prishtinės dhe ky diskriminim bėhet kryesisht nga prfesorėt e moshuar ndoshta pėr tė treguar ende fuqinė

dhe autoritetin e tyre...! Besnik Boletini

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio