Studentet.info
Kush do tė jetė rektor i USHT-sė?
Sondazhi ka skaduar nė 2013/7/23 5:22
Adnan Jashari 21 % 21 % (724)
Nexhbedin Beadini 42 % 42 % (1390)
Azis Pollozhani 6 % 6 % (204)
Vullnet Ameti 11 % 11 % (387)
Asnjėri 17 % 17 % (588)
Gjithėsejt vota: 3293

 
Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
Anonim
Postuar nË: 2012/7/6 12:04  E ndryshuar: 2012/7/6 12:04
 Rektor
Asnjėri nga kėto tė shėnuar nuk i plotėson kushtet ligjore dhe statutore pėr tė qėnė rektor, se moti do tė ishin zgjedhur.
Anonim
Postuar nË: 2012/7/7 6:19  E ndryshuar: 2012/7/7 6:19
 Nexhbedin Beadini
Une mendoj se ky ish rektor i ploteson kushtet dhe mund te nxjer USHT-ne nga kjo katastrofe qe eshte duke ndodhur.

Vullnet Ameti nuk do behet kurr, Aziz Pollozhani nuk i ploteson kushtet ngelet te flitet per Adnan Jasharin dhe Nexhbedin Beadinin sepse tjere BDI-ja nuk ka qe i ploteson kushtet.
Anonim
Postuar nË: 2012/7/12 0:25  E ndryshuar: 2012/7/12 0:25
 usht po zgjedh Rektor
Un mendoj se nga kto kandidat i vetmi qe plotson kushtet per te qen rektor eshte Beadini ndersa sa i perket te tjerve nuk plotsojn kushtet minimale per te qen rektor, idyti prej tyre eshte Vullnet ameti ndersa Aziz pollozhani para nje viti ka doktoru dhe ne usht nuk i ka kalu disertacioni i doktoratures.
Anonim
Postuar nË: 2012/7/12 13:47  E ndryshuar: 2012/7/12 13:47
 Une po zgjedh Beadinin
Une mendoj se I plotson kushtet Nexhbedin Beadini ..!!
Anonim
Postuar nË: 2012/7/12 13:51  E ndryshuar: 2012/7/12 13:51
 Une po zgjedh Beadinin
Une mendoj se I plotson kushtet Nexhbedin Beadini ..!!
Anonim
Postuar nË: 2012/7/12 13:58  E ndryshuar: 2012/7/12 13:58
 Une mendoj se per titullin e Rektorit I ploteson kushtet Nexhbedin Beadini
Une mendoj se I plotson kushtet prof dr Nexhbedin Beadini pasi qe eshte edhe themelusi I Universitetit te Tetoves , pra eshte I vetmi qe I plotson kushtet per Rektor...
Anonim
Postuar nË: 2012/7/12 23:58  E ndryshuar: 2012/7/12 23:58
 Prof.Dr Nexhbedin Beadini
z.Beadini mendoj se do duhet te zgjedhet Rektor i USHT-se pasi qe ne radhe te pare nga kjo list e publikuar ktu eshte i vetmi qe plotson kushtet per te qen Rektor, pastaj ne dijenin time te tre tjeret nuk kan titull per te ushtruar kete detyr sepse titujt i kane fituar duke ushtruar detyra si ministra, deputet dhe kjo eshte e njohur per mbare opinionin.
Si do qe te jete mendoj se USHT eshte ne rruge te mabr dhe se do te ja dal dhe do te fitoj me i miri..
Anonim
Postuar nË: 2012/7/13 0:00  E ndryshuar: 2012/7/13 0:00
 Dr. VUllnet Ameti
Vetem ky e nderton USHt per ket koh Vullnet Ameti ska tjeter
Anonim
Postuar nË: 2012/7/20 17:48  E ndryshuar: 2012/7/20 17:48
 Komente te nje anshme, avec nje njeri voton sondazhin???
A seriozisht mendoni se Nexhbedin Beadini ka force te kthehet rektor?Ai ska shok as nje kafe ta pi ne mejdan e lee me shoke qe do ta propozonin per rektore. Ai vetem mund te enderoj kete post dhe ti kujtoj me dhembshuri kohet e vjetra kur ai koruptohej aq sa sngopet ende sot e kesaj dite.Rektor i ardhshem pa dyshim do te jete Prof.Dr.Adnan Jashari i cili i ploteson te gjitha kriteret per te qene rektor.
Anonim
Postuar nË: 2012/7/24 16:02  E ndryshuar: 2012/7/24 16:02
 Vulnet America
Vetem vullnet ameti mund me e ndertu kete institucion dhe qe eshte i kapshem per politiken aktuale edhe per vete universitetin, ndersa sa i perket atnan jasharit un desha me e pyet publikisht pasi qe eshte jurist ne dijenin time : Si i fitove titullin inordinar ? Ne dijenin time personi prej 2002 ka qen deputet , ndersa me ligj nese zgjidhesh deputet te pezullohet mardhenia e punes , dhe gjat asaj periudhe nuk mund te zgjidhjesh ne thirje mesimoro shkencore pres pergjigje nga ky zotri " profesori" edhe nga dui
Anonim
Postuar nË: 2012/8/1 17:34  E ndryshuar: 2012/8/1 17:34
 O Zot na ndihmo !
E mer e dergon femijun ne univerzitet me 100000000000 te zeza me zi se arish ti gjejsh paret e studimoit dhe kur futesh ne ate univerzitet e gjejsh ni pelivan nkrye te institucionit me te shejnte !
O njerez o BDI oooo Aliiiiiii me pelivana nuk bohen kto pune.
Ta mbani mend me keshtu veprimesh BDI debakell ka me perjetu me Tetove
Po ishalla del doni i mencet dhe ja sqaron punet Ali babes se me keshtu debilla dhe pelivana nuk ndertohet djepi i arsimit shqip.
Sa kam info une edhe Alia nuk ka desht qe ky tjet rektor ud mirpo ky far pelivani as qe e ka pyetur.

Une jam per Adnan Jasharin e meriton thjesht eshte ma i miri
Anonim
Postuar nË: 2012/8/7 13:56  E ndryshuar: 2012/8/7 13:56
 dr.prof ADNAN JASHARI REKTOR
eshte e rnedet nji here e pergjithmone te rregullohet ceshtja e univeristetit me nji njeri si Adnan Jashari mendoj se edhte me i pergaditur me i moralshem dhe njeri me gjitha tiparet e nji akademiku...
Anonim
Postuar nË: 2012/8/9 5:38  E ndryshuar: 2012/8/9 5:38
 Nexhbedin Beadini
I vetmi nga kandidatet qe i ploteson kushtet dhe qe ka pervojen e duhur per te qene rektor i USHT-se eshte prof.Nexhbedin Beadini....vetem ai mund ti permisoj kushtet qe USHT-ja te jete nje vater e arsimit mbarshqiptar...
Anonim
Postuar nË: 2012/8/9 6:41  E ndryshuar: 2012/8/9 6:41
 Anonim
Une mendoj se Prof.Dr.Nexhbedin Beadini i plotson kushtet ligjore dhe kriteret akademike per Rektor ne krahasim me kandidatet tjere te cilet jane te afishuar ne kte sondazh per tu zgjedhur Rektor i Univerzitetit Shteteror te Tetoves.Prof.Beadini e ka deshmuar me sukses udheheqjen e USHT ne momentet me te veshtira qe ka pasur Universiteti dhe se ai eshte njeri nder themeluesit e Universitetit dhe e udhehoqi me shume sukses rugen e zyrtarizimit te ketije Univesiteti.
Anonim
Postuar nË: 2012/8/10 0:45  E ndryshuar: 2012/8/10 0:45
 O a e shihni se ēfar "sakatellash" po na propozon DUI pre vėllezėr?!!!.
Mjer ne dhe mjerr vatani se ēfar presim nga kėta njerėz dhe nga ky universitet!!!
zhirafa
Postuar nË: 2012/8/11 10:35  E ndryshuar: 2012/8/11 10:35
Not too shy to talk
I bashkangjitur: 2012/7/1
Prej:
Postimet: 25
 v.A
vullnet ameti do mbete rektor
Anonim
Postuar nË: 2012/8/13 9:09  E ndryshuar: 2012/8/13 9:09
 Anonim
Une mendoj se Prof. dr Nexhbedin Beadini i ploteson kushtet ligjire dhe kriteret akademike per Rektor te Universitetit Shteteror te Tetoves.
Anonim
Postuar nË: 2012/8/14 12:10  E ndryshuar: 2012/8/14 12:10
 Anonim
Do ishte mir nėse Dr.Nexhbedin Beadini do tė zgjidhej Rektorė i arrdhshėm i Universitetit Shtetror tė Tetovės.Ai na ka Dėshmuar nė tė kaluarėn se ka Kapacitet dhe njohuri per tė udhėheq njė Institucion siē ėshtė USHT.
Anonim
Postuar nË: 2012/8/21 10:38  E ndryshuar: 2012/8/21 10:38
 keni probleme me faqen apo ndodhin padrejtesi!??
Nese jeni ju ato qe udhehiqni kete faqje...ju lumte juve dhe mjere per ne qe hyme ne kete faqe te lene pas dore me.nje perjashtim...(po i manipuloni kandidatet qe vete ju i keni nxjere ti.votojme)..!!sjeni ju per.kete pune..mos.e leni pas.dore..udhehiqeni sic.duhet..!mos i pengoni vizitoret e faqes te votojne me te mirin apo tjeret..ne e paguajme kete vizite ne faqen tuaj..!
Anonim
Postuar nË: 2012/8/22 10:34  E ndryshuar: 2012/8/22 10:34
 porosi drejtuar stafit udheheqes te faqes..!!
Keni kujdes se cka jeni duke bere..mos ta paguani pastaj ndryshe kete loje te cilen mundoheni ta beni..!!
Anonim
Postuar nË: 2012/8/24 12:21  E ndryshuar: 2012/8/24 12:21
 kacaki
normal se beadini dojet rektor se kij person legalizoj usht dhe vuri temelet shtetrore
Anonim
Postuar nË: 2012/8/25 1:39  E ndryshuar: 2012/8/25 1:39
 Dr Nexhbedin Beadini
O shqiptar i vetmi eshte Dr Nexhbedin Beadini i cili eshte me doktoratur te paster dhe themelues i USHT-se. E meriton titullin!
Anonim
Postuar nË: 2012/8/30 4:11  E ndryshuar: 2012/8/30 4:11
 :)
nese beadini bohet rektor atehere si thojne ne tetove lajtem lesh...
jam mes aziz pollozhanit dhe adnan jasharit...
Anonim
Postuar nË: 2012/8/30 4:15  E ndryshuar: 2012/8/30 4:15
 per aziz pollozhanin
mendoj se aziz pollozhani eshte per ate post
Anonim
Postuar nË: 2012/9/2 12:56  E ndryshuar: 2012/9/2 12:56
 kacaki
vetem beadini o bura kij asht per president jo per rektor
Anonim
Postuar nË: 2012/9/2 12:57  E ndryshuar: 2012/9/2 12:57
 kacaki
po cili i ka plotsu kushtet agron reka ce ska kur far tituli apo kta tjert i vetmi ashte beadinikacaki
Anonim
Postuar nË: 2012/9/12 4:19  E ndryshuar: 2012/9/12 4:19
 aha
Anonim
Postuar nË: 2012/10/18 17:46  E ndryshuar: 2012/10/18 17:46
 pa rektor eshte me mir
USHT eshte ne gjendje katastrofale,eshte koha qe meritoret te vijn ne vendet e merituara,duhet qe ne krye te ketij institucioni te vije nje njeri me nje bagazh te mirfillte intelektual.
Anonim
Postuar nË: 2012/10/22 0:28  E ndryshuar: 2012/10/22 0:28
 Tetovari
gjithe mund te behen rektora perpos atyre qe kane qene siq eshte Nexhbedin Beadini. Gjithe Tetova e din se si ka vepru ky zotri gjate kohes kur ka qene Rektor dhe cfare ka bere. Perseri te behet asnjehere.
Anonim
Postuar nË: 2012/10/25 18:57  E ndryshuar: 2012/11/21 11:17
 Tetova.al
Se shpejti dote dalin disa dosje tė vullnet Ametit
Anonim
Postuar nË: 2012/11/21 17:55  E ndryshuar: 2012/11/21 17:55
 rektori
padyshim ne krye te USHT duhet te vij nje intelektual i madh si Dr.NEVZAT ELEZI
Anonim
Postuar nË: 2012/12/18 15:34  E ndryshuar: 2012/12/18 15:34
 rektori
pelivani (DUI)duhetn tė vij rektor se eshte pa shkolle si alija
Anonim
Postuar nË: 2012/12/18 15:40  E ndryshuar: 2012/12/18 15:40
 rektori
Rektor duhet te behet nipi i alijes Bujar Ametoski (qobani)pi Zajasi
Anonim
Postuar nË: 2013/6/29 7:16  E ndryshuar: 2013/6/29 7:16
 lOuPsTbZa
Q1ofqP <a href="http://yfeqqvoskweu.com/">yfeqqvoskweu</a>, cuordwdlwzlq, [link=http://uekogpzvbjgs.com/]uekogpzvbjgs[/link], http://ycpfjlffatas.com/
Anonim
Postuar nË: 2014/8/12 5:55  E ndryshuar: 2014/8/12 5:55
 dpywSmPnmFrIVpEaHNaYfIeXvGOqCzXvkSZYWTUoBLZciNB
<a href=http://om4men.com/cfm/>Website</a> buy adderall xr online - adderall dosage pills

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio