Studentet.info
A i diskrediton profesorėt studentet.info?
Sondazhi ka skaduar nė 2007/10/28 6:50
Po 56 % 56 % (225)
Jo 20 % 20 % (83)
Nuk e di 22 % 22 % (91)
Gjithėsejt vota: 399

 
Komentet janË nË pronËsi tË postuesve, redaksia jonË nuk mer asnjË pËrgjegjËsi per permbajtjen e tyre!
Postues Thread
Anonim
Postuar nË: 2007/5/31 16:51  E ndryshuar: 2007/5/31 16:51
 Profesori Komunist
Profesori i Fakullteti te Prishtines "NEKI JUNIKU"esht nje Komunist Ndaj Studenteve edhe Ndaj Notave Te Studenteev,Un mendoj qe Per ket profesor edhe ndaj profesorave tjer te maren masa urgjente.Ne Fakulltete tona nuk lejojm te ket komunizem Ka vdek komunizmi.Nuk jemi ne kohen e ENVER HOXHES........?
Anonim
Postuar nË: 2007/6/1 7:07  E ndryshuar: 2007/6/1 7:07
 Re: xhevat gashi
osht profesor ne gjimnazin bedri pejani te ky profesor nota kaluse meret nese shkonne kurs e i jep 15 eki se perndryshe jet per gusht po edhe ather nuk di atkalon by peja :hammer: :hammer: :hammer:
Anonim
Postuar nË: 2007/6/3 0:45  E ndryshuar: 2007/6/3 0:45
 dokumentat e regjistrimit
cilat jan dokumentat per regjistrimit dhe qfar duhet ber per tu regjistruar
Anonim
Postuar nË: 2007/6/6 9:53  E ndryshuar: 2007/6/6 9:53
 Re: Profesori Komunist
mir e ka valla nuk jemi nekohen e humanizmit ma po qka me ba
kshtu esht jeta edh keshtu kemi dis profesora te ketill
Besnik Boletini
Postuar nË: 2007/6/12 6:37  E ndryshuar: 2007/6/12 6:37
Just popping in
I bashkangjitur: 2007/6/11
Prej: Prishtin
Postimet: 11
 Profesoret shpesh diskriminjonė studentėt
Profesorėt mund tė themi se diskriminojnė studentėt nė forma tė ndryshme tė cilat shpesh janė edhe jo tė drejtpėrdrejta . formė diskriminimit ėshtė duke u nisur nga kėrcenimi pėr mos dhėnien e nėnshkrimit e deri tė diskriminimi nė notim. Shpesh profesorėt e universitetit tė Prishtinės janė tė pa pėrgjegjshėm nė lidhje me afatin shpalljes sė reultatėve e qė ky ėshtė njė ndėr maltretimet qė i bėhen studentėve, papėrgjigjesi tjetėr e profesorėve ėshtė edhe humbja e fletėparaqitjėve gjė qė rezulton me maltretimin e studentėve me ērastė dalin probleme mė administratėn deri tė rregullimi i tyre. Njė karakteristik qė kisha pėrmend nė lidhje me testimin e studenėtve ėshtė se nė tė shumtėn e rasteve profėsorėt nuk mundohen qė tė aplikojnė mėnyrėn mė tė mirė pėr tė testuar njohuritė e studenėtve por mėnyrėn e testimit e bėjnė duke u munduar qė tė ua humbin provimin studentėve e qė kjo ėshtė njė praktik e shpeshtė nė niversitetin e Prishtinės dhe ky diskriminim bėhet kryesisht nga prfesorėt e moshuar ndoshta pėr tė treguar ende fuqinė dhe autoritetin e tyre...! Besnik Boletini [email]boletini1@hotmail.com[/email]
Anonim
Postuar nË: 2007/6/16 17:09  E ndryshuar: 2007/6/16 17:09
 ok
spo di spo di
Anonim
Postuar nË: 2007/6/28 8:44  E ndryshuar: 2007/6/28 8:44
 haha
i kena disa profesora qe ta lodhin kryt
Anonim
Postuar nË: 2007/7/4 7:51  E ndryshuar: 2007/7/4 7:51
 ju prhs
pershendetje nga une mfalni korrupsdioni mo dihet qe eshte ne rendin e pare por edhe nese nuk ke njoftesi valla ke me met pa e kalu provimin natyrisht bese edhe nuk mneson veq po pate njoftesi po flas per tek neve ne prishtine e kalon proimin me respekt kalojani mirej,m,
Anonim
Postuar nË: 2009/5/19 9:55  E ndryshuar: 2009/5/19 9:55
 konti
Per me kalu te Neki Juniku duhet me kone kogja i menqur edhe i pergatitur .Kaq pata
Anonim
Postuar nË: 2010/12/27 2:13  E ndryshuar: 2010/12/27 2:13
 wedding dresses
Anonim
Postuar nË: 2011/6/16 19:35  E ndryshuar: 2011/6/16 19:35
 yyy
Anonim
Postuar nË: 2011/6/16 19:36  E ndryshuar: 2011/6/16 19:36
 yyy
Anonim
Postuar nË: 2012/6/12 18:36  E ndryshuar: 2012/6/12 18:36
 Mr.
1
Anonim
Postuar nË: 2012/6/14 3:26  E ndryshuar: 2012/6/14 3:26
 Mr.
1
Anonim
Postuar nË: 2012/7/11 0:57  E ndryshuar: 2012/7/11 0:57
 Re: Shell Object Editor
Profesorėt mund tė themi se diskriminojnė studentėt nė forma tė ndryshme tė cilat shpesh janė edhe jo tė drejtpėrdrejta . formė diskriminimit ėshtė duke u nisur nga kėrcenimi pėr mos dhėnien e nėnshkrimit e deri tė diskriminimi nė notim. Shpesh profesorėt e universitetit tė Prishtinės janė tė pa pėrgjegjshėm nė lidhje me afatin shpalljes sė reultatėve e qė ky ėshtė njė ndėr maltretimet qė i bėhen studentėve, papėrgjigjesi tjetėr e profesorėve ėshtė edhe humbja e fletėparaqitjėve gjė qė rezulton me maltretimin e studentėve me ērastė dalin probleme mė administratėn deri tė rregullimi i tyre. Njė karakteristik qė kisha pėrmend nė lidhje mebeats by dre beats by dre Beats Kopfhörer Beats Kopfhörermonster Beats monster Beatspandora schmuck louis vuitton taschen louis vuitton taschenlouis vuitton online shop louis vuitton online shopugg boots günstig ugg boots günstigUGG Boots UGG BootsUGG Boots sale UGG Boots sale testimin e studenėtve ėshtė se nė tė shumtėn e rasteve profėsorėt nuk mundohen qė tė aplikojnė mėnyrėn mė tė mirė pėr tė testuar njohuritė e studenėtve por mėnyrėn e testimit e bėjnė duke u munduar qė tė ua humbin provimin studentėve e qė kjo ėshtė njė praktik e shpeshtė nė niversitetin e Prishtinės dhe ky diskriminim bėhet kryesisht nga prfesorėt e moshuar ndoshta pėr tė treguar ende fuqinė dhe autoritetin e tyre...! Besnik Boletini
Anonim
Postuar nË: 2012/7/11 0:58  E ndryshuar: 2012/7/11 0:58
 Re: Shell Object Editor
Profesorėt mund tė themi se diskriminojnė studentėt nė forma tė ndryshme tė cilat shpesh janė edhe jo tė drejtpėrdrejta . formė diskriminimit ėshtė duke u nisur nga kėrcenimi pėr mos dhėnien e nėnshkrimit e deri tė diskriminimi nė notim. Shpesh profesorėt e universitetit tė Prishtinės janė tė pa pėrgjegjshėm nė lidhje me afatin shpalljes sė reultatėve e qė ky ėshtė njė ndėr maltretimet qė i bėhen studentėve, papėrgjigjesi tjetėr e profesorėve ėshtė edhe humbja e fletėparaqitjėve gjė qė rezulton me maltretimin e studentėve me ērastė dalin probleme mė administratėn deri tė rregullimi i tyre. Njė karakteristik qė kisha pėrmend nė lidhje mebeats by dre beats by dre Beats Kopfhörer Beats Kopfhörermonster Beats monster Beatspandora schmuck louis vuitton taschen louis vuitton taschenlouis vuitton online shop louis vuitton online shopugg boots günstig ugg boots günstigUGG Boots UGG BootsUGG Boots sale UGG Boots sale testimin e studenėtve ėshtė se nė tė shumtėn e rasteve profėsorėt nuk mundohen qė tė aplikojnė mėnyrėn mė tė mirė pėr tė testuar njohuritė e studenėtve por mėnyrėn e testimit e bėjnė duke u munduar qė tė ua humbin provimin studentėve e qė kjo ėshtė njė praktik e shpeshtė nė niversitetin e Prishtinės dhe ky diskriminim bėhet kryesisht nga prfesorėt e moshuar ndoshta pėr tė treguar ende fuqinė dhe autoritetin e tyre...! Besnik Boletini

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio